Etiketler:
 1. Dişeps

  Dişeps Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2010
  Mesajlar:
  702
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  Geçmeyen Sivilce ve Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm

  Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

  isveç şurubu sivilce isveç iksiri sivilce harems krem harem s krem harem [​IMG]
  Sivilce, çil, güneş lekesi veya hamilelik zamanı oluşan lekeler. Bunlar hemen herkesin başına gelmiştir. Bir şekilde eczanelerden veya bitkisel ürünlerden bazı ürünler alıp kullanmışlardır. İşe yarayıp yaramaması ayrı konu. Fakat size kesin işe yarayacak yöntemi sunacağım...
  Geçmeyen Sivilce ve Lekelere Bitkisel Çözüm
  Hayat iksiri diye adlandırdığım İsviçreli Dr. Samstin'ın yaptığı İsveç iksiri uzun ve sağlıklı yaşamanın formülüdür. Dr. Samstin ve ailesi uzun yıllar boyunca sağlıklı yaşamıştır. Hiçbir rahatsızlığı olmadan 104 yaşında attan düşerek hayatını kaybettikten sonra not defterinin arasında bu mucize iksirin yapılışı ve hangi rahatsızlıklar için nasıl kullanılabileceği hakkında belgeler bulunmuştur.


  İsveç İksiri, 32 çeşit bitki ve bitki sularından oluşur. Ülkemizde de “İsveç İksiri” adı altında ürünler yapılmıştır. Fakat sadece 16 bitkinin karışımıyla elde edilen karışımlar satılmaktadır.


  İsveç iksiri her evde olması gereken acil bitkisel antibiyotiktir. İsveç İksirini, aklınıza gelebilecek birçok hastalık için kullanabilirsiniz veya hasta olmamak için bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. İsveç İksirinin şifaları ve faydaları saymakla bitmez ancak bizim konumuzla alakalı olan kısmı sivilce ve ciltte oluşan lekelerle olan kısmı.


  İsveç iksiri müthiş bir izleri iyileştirici buluştur. Eskilerden kalma yara, yanık, sivilce ve hatta mermi izlerini dahi geçirmekte bulunmaz bir bitkiseldir.


  Kullanım Şekli;
  Sabahları aç karnına 1 kapak İsveç İksirini yarım çay bardağı suya veya meyve suyuna katarak içilmesi, gün içerisinde 2-3 kez leke veya sorunlu bölgelere hafif nemli pamuğa dökülerek pansuman yapılmasıdır. Buna uzun süre devam edildiği takdirde cildinizde vücudunuzda olan değişimlere siz ve etrafınızdakiler bile inanamayacaklar... Bu denenmiştir.


  Buna ek olarak “İsveç İksiri”yle beraber önerdiğim diğer doğal mucize “İnci Tozu Kremi”dir. Okyanus diplerinde uzun süre sonucu oluşan bu değerli taşlar insan cildine faydasının keşfedilmesiyle inanılmaz hızlı bir şekilde dünyaya yayılmıştır. Geçmiş dönemde sarayların harem kısmındaki bayanların ve günümüzde de en çok Uzakdoğulu Kadınların kullandığı bu krem cildi pürüzsüzleştirir, adeta bebek teni gibi tertemiz ve canlı kılar.


  İnci Tozu Kremi, cildin nem dengesini sağlar, ölü deriyi atar yerine taze, canlı bir cilt getirir. Oluşan lekeleri bertaraf eder, tekrar çıkmasını önler. Unutmayın temiz, canlı bir ciltte ve sağlıklı bir vücutta bu tür şikâyetler oluşması çok zor bir durum. İnci Tozu Kremini iksirle pansuman yaptıktan sonra günde 1-2 kere çok ince bir tabaka halinde kullanabilirsiniz.


  Aldıkları ürünlerden sonuç alamayanlara veya sorunlarına çözüm için yeni ürün almak isteyenlere tavsiyem İsveç İksiri ve İnci Tozu Kremi’dir.


  Sağlığınız için doğal ürünleri tercih edin felsefesiyle binlerce insana Doğal, Bitkisel ve Alternatif tıp Bitkisel Destek ürünlerini sunmaktayız. Amacımız insanlara parasının ve o ürün hakkında beklentilerinin karşılığını verebilmektir.
  Artcare İnci Tozu Kremi
  Hücresel yeniden doğuş

  İnci Tozu, insanın cilt dokusu gibi, mineral tabanlı organik yapısında çeşitli bioaktif moleküller ihtica eder. İçerdiği birçok aminoasit ve besleyici maddeler cilt bakımı için mükemmel bir kaynaktır. İnsan cildi için hayati önem taşıyan yapı taşları ve proteinlerinde arasında yer aldığı yirmiden fazla amino asit ve bir düzinenin üzerinde mineral içeren inci tozunun cildin metobolizmasını hızlandırıp, hücre yenileyici, sıkılaştırıcı, canlandırıcı ve kırışıklık önlemeye yardımcı etkileriyle cildin gençleşmesine katkıda bulunduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

  Kullanım Şekli :

  Cilt İyice temizlendikten sonra, ince tabaka cilde sürülür. Parmaklar ile hafif bir masaj yapılarak derinin emilim gücü sağlanır. Düzenli olarak sabah-akşam yüze ve boyuna uygulama yapılır.


  Artcare İnci Kremi, saf incilerin öğütülmesi ile elde edilmiş inci tozları ve özenle seçilmiş doğal bitki özleri ve doğal E vitamini ile güçlendirilerek formüle edilmiş koruyucu cilt bakım kremidir.
  Artcare İnci Kremi
  • Hücre yapısını yenileyerek, cildin iyileşme hızının artmasına, canlandırılmasına ,toparlanmasına;
  • Erken yaşlanmaya neden olan serbest radikalleri nötralize ederek , kırışıklıkların giderilmesine ,
  • Cildin doğal nem dengesini düzenleyerek, canlılık ve parlaklık kazanmasına;
  • Pürüzsüz bir cilt oluşumuna;
  • Ciltteki kızarıklık ve tahrişlerin giderilmesine;
  • Ciltteki ölü hücrelerin atılmasına;
  • Sivilce ve aknelerin küçülmesine;
  • Cildin doğal renginin korunmasına;
  • Ciltteki kan dolaşımının hızlanmasına;
  • Cildin elastikiyetinin arttırılmasına ve cildin sıkılaştırılmasına,
  • Erkeklerde traş sonrası oluşan tahriş ve kızarıklıkların giderilmesine

  yardımcı olur.
  Mükemmel Cilt Bakımı E Vitamini : E vitamini yağda çözünen önemli bir antioksidandır ve özellikle hücre zarları ve lipoproteinlerde önemli antioksidan işlevler görmektedir.  Serbest radikalleri nötralize ederek,kan dolaşımını arttırır, dokuların onarımında, kılcal damar duvarlarının güçlendirilmesinde ,sağlıklı bir deri ve cilt oluşumunda yardımcı olur.Dermokozmetik sektöründe kullanılan en önemli antioksidan ve vitaminlerdendir.
  Buğday Tohumu Yağı (Tricikum Vulgare Germ Oil):  Mükemmel bir doğal E vitamini kaynağıdır.Doğal A, D, E vitaminlerinin yanında; B1, B2, B3, B6 vitaminleri, omega-3, omega-6 omega-9 gibi esansiyel yağ asitleri içerir.


  Yapısındaki yüksek E vitamini nedeniyle insan vücudundaki hücreler ve bağışıklık sistemi üzerinde zararlı etkileri olan serbest radikalleri nötralize ederek antioksidan etki gösterir.  Kurumuş veya çatlamış ciltlerin nemlendirilmesinde, beslenmesinde, egzemada, sedef hastalığında ,ciltte gerilmeye bağlı oluşan çizgilerde ve erken yaşlanmanın önlenmesinde sağladığı yararları ile kozmetik sektöründe geniş bir kullanım alanına sahiptir.
  Mısır Yağı: İçermiş olduğu değerli aktifler sayesinde ,Vitamin A, Vitamin E yönünden oldukça zengin bir yağdır.Dinlendirici etkileri ile deriyi besleyerek , yumuşaklık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur.Yaşlanmayı geciktirici (anti-aging), kırışıkları giderici (anti-wrinkle) destekleyici etkilere sahiptir.


  Üzüm Çekirdeği Yağı (Vitis Vinifera ): Yüksek oranda lineloik asit ve yağ asidi içeriği ile cilt tarafından emildiğinde cildin su kaybını azaltarak ve cilt elastikiyetinin yeniden kazandırılmasına yardımcı olur. Cilde dışarıdan zarar veren serbest radikallere karşı koruma sağlar.Hasara uğrayan dokuların korunmasında kullanılır.Cilt üzerinde uzun süreli etki yapar.

  KULLANIM ŞEKLİ: Cilt iyice temizlendikten sonra, cilde ince tabaka halinde sürülür, parmaklar ile hafif bir masaj yapılarak derinin emilim gücü sağlanır.Düzenli olarak sabah-akşam yüze ve boyuna uygulama yapılır.
  UYARI: Haricen kullanılır. Gözle temasından kaçınınız.


  İnci tozu, insanın cilt dokusu gibi, mineral tabanlı organik yapısında çeşitli bioaktif moleküller ihtiva eder.İçerdiği bir çok aminoasit ve besleyici maddeler cilt bakımı için mükemmel bir kaynaktır.  İnsan cildi için hayati önem taşıyan yapı taşları ve proteinlerin de arasında yer aldığı yirmiden fazla amino asit ve bir düzinenin üzerinde mineral içeren inci tozunun cildin metabolizmasını hızlandırıp, hücre yenileyici, sıkılaştırıcı, canlandırıcı ve kırışıklık önlemeye yardımcı etkileriyle cildin gençleşmesine katkıda bulunduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.


  Bu muhteşem hücresel yeniden doğuştan etkilenilerek tasarlanmış  Artcare İnci Kremi,bir kez daha cildin kendi “gençlik kaynağını” bulmasına yardımcı olan, muhteşem bir cilt bakım kremidir.
  Cildin dokusu için bir lüks olan Artcare her detayı dikkatle tasarlanmış bilimsel çalışmalar sonucu oluşturulmuş eşsiz bir dermokozmetik markasıdır.
  İnanılmaz yumuşak ve eriyen yapıları ile şahane kokusu tüm bedeni ve yüzü sarar.Günlük cilt bakımında eşsiz duygular yaratan incilerin kucaklayışını anımsatarak, güzelliğin ve cazibenin ruhunu hissettiren bir duygu oluşturur.


  Artcare yüksek konsantrasyonlu içerik maddelerin birleşimi ile formüle edilmiştir.Geçen zamana karşı savaşan sıra dışı içeriklere sahiptir.Formüllerin kalbinde, cildin vazgeçilmez fonksiyonlarını yeniden harekete geçiren, onu koruyan ve leke belirtilerinin düzeltilmesine yardımcı olan içerikler taşır.
  Artcare İnci Tozu Kremi(Form Macun Hediyeli)=80 TL
  İsveç İksiri 250ml=39 TL
  Ayrıntı İçin Özel Mesaj Atabilirsiniz   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  merhabalar yazınızı okudum benim sorunum sivilceler ve beyaz yağ bezleri ciddi bir ilaç tedavisi görmeme rağmen kurtulamadım.İsveç şurubu ve inci tozu kremi gerçekten faydalı olur mu?
   
Geçmeyen Sivilce ve Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. geçmeyen sivilce izlerine çözüm

  geçmeyen sivilce izlerine çözüm

  sivilce izlerine çözüm sivilcenin çabuk geçmesi için ebru şallı sivilce izleri ebru şallı lekeleri sivilcenin hemen geçmesi için Sivilce izlerim geçmiyor bir türlü geçiremedim ve cildimde izler lekeler kalıyor diyip üzülenler için Suna Dumankaya tarafından doğal bir cilt maskesi tarifi vereyim size. Bunu deneyin. Bu maske sivilce izlerinizi yok edecektir. Faydasını göreceksiniz.Bir yumurtanın...
 2. Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske:

  Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske:

  sivilce izleri için maske sivilce izleri maske geçmeyen sivilceler için doğal maskeler icin dodal Sivilce izi için pastane mayası maskesi - suna dumankaya Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske: Bir yumurtanın akı ile bir çay kaşığı limon suyunu, bir çay kaşığı bal ve iki yemek kaşığı pastane mayasını karıştırın. 20 dakika cildinizde beklettikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın.
 3. Bir Türlü Geçmeyen Cilt Lekeleri

  Bir Türlü Geçmeyen Cilt Lekeleri

  geçmeyen cilt lekeleri cilt lekeleri için cilt lekeleri nasıl geçer cilt lekeleri nasıl tedavi edilir ile ilgili bilgiler burada melekler. Pek çok sebepten dolayı cilt lekeleri oluşabilir melekler . Güneşten kaynaklanan cilt lekeleri, gebelikte oluşan cilt lekeleri ya da akne izleri gibi pek çok sebep cilt lekelerini oluşturur. İlerleyen teknoloji sayesinde günümüzde pek çok cilt lekeleri...
 4. Sivilce Lekeleri için

  Sivilce Lekeleri için

  Hanımlar ne tasadüf bu tarifide Saba Tümer'de bugün gördüm :D Belki birçoğunuz izledi ama genede eklemek gerek diye düşünüyorum. eşit miktarda öğütülmüş pirinç kırmızı mercimek kil, krem bunları karıştırıyormuşuz yüzümüze uyguluyormuşuz.Daha kesin bir çözüm içinse elimizi una batırıp yüzümüzü ovalayarak az önce uyguladığımız maskeyi yüzümüzden un yardımı ile çıkarıyormuşuz. Bu tarifi...
 5. Sivilce ve Aknelere Çözüm..Cilt Bakım Kitabı..

  Sivilce ve Aknelere Çözüm..Cilt Bakım Kitabı..

  Aknelerimize çözüm getiremeyen ve aknelerimizin tekrarlamasıyla sonuçlanan tedaviler beni olduğu gibi hepimizi moral olarak çökertmekte. Bunun için birçok tedavi yöntemi araştırmakta ve bunlardan nasıl kurtulacağımızı düşünmekteyiz. Evet arkadaşlar ben size bu konuda 1 hafta içerisinde yüzümüzdeki sivilce ve akneleri büyük oranda yok eden kitaptan bahsedeceğim. Bu kitabın içerisinde doğal...

Sayfayı Paylaş