1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

GeLecek Yakın . . Yaşam BaşLangıç . .

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Seninle geçtiğimiz bu yollarda kapadım gözlerimi sımsıkı / Hiç açmamacasına !...
    [FONT=&quot]İhanetin kapımı çaldığı gün bitirdim seni içimde . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Ya da bittiğini sandım . . /Bitmedi . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Nefretim sanarken her$eyim olmu$sun meğer / Geçti anladım . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Anlamak istemedikçe hep seni yazdım satırlara . . Değmeyecek ömrünü mısralarıma sığdırdım . .[/FONT]
    [FONT=&quot]O tertemiz sayfalar, karalara büründü / Görmez oldu gözlerim!![/FONT]
    [FONT=&quot]Sen benden uzakta ben sana tutsak . . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Sen harici duygular besler içim, yanar kül olur benliğim . . Kaldıramaz hakedilmeyen istemezlikleri . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Yollara vurur kendini . . Aç kalır hep sol yanım, ister seni, bilirki gelmeyecek, bilir ki son silah, son mermi, son dönü$ yolculuğu . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Ben seni nefret edemeyecek kadar çok sevmi$im / Seviyorum!! [/FONT]
    [FONT=&quot]İhanetini kaldıracak yüzsüz bir yüreğe sahip olacak kadar . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Bak yine aktı gözlerimden kederli gözya$ları birer birer sensiz ve sessizce /Nerden bileceksin . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Sen anlayamassın . . Kolaydır senin için gitmeler . . Terkedi$ler yakı$ır sana ya hani yine sana yakı$ını yaptın . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Noktaladın sevdalanmı$ olan kalbimin son mühürünü de attın . . / Gittin!!![/FONT]
    [FONT=&quot]Beklememi$likler vardı üzerimde, $a$kınlıklar adına . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Hadi öğret bana kolay silmeleri / Ya$amdan arta kalanları!!![/FONT]
    [FONT=&quot]Öğret ki kusursuz açlığı unutsun, senin acımazız Dünya’ya baktığın gözlerle baksın etrafına . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Bil ki . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Sen olmayan hayat gülecek bana elbet . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Ördüğün düğümlerden sıyrılacak, kopracağım bilediğin keskin iplerimi / El sallayacağım o zaman sana . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Yalnızlık bırakacak yakamı elbet, güç olsada unuttaracak seni zaman . . [/FONT]
    [FONT=&quot]İlaç gibidir ya hani, her saniye damla damla içeceğim . . / İçtikçe kurtulacağım!!![/FONT]
    [FONT=&quot]Söküp atıcam, beni silmelerin gibi . .[/FONT]
    [FONT=&quot]Sen ba$ardın ya hani, sana and olsun çıkaracağım ya$attığın yer sahte duyguları . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Bir ‘’Merhaba’’ konduracağım dudak kenarlarıma . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Gülümsemelerim mezar olacak sana . . / Kahkahalara boğulacağım!![/FONT]
    [FONT=&quot]Tükettiğin ömrüm cennetim olacak artık / Çiçeklerle süsleyeceğim, kokacak etrafıma buram buram, sinecek üzerime kalıcı huzur . . [/FONT]
    [FONT=&quot]Gelecek ya hani . . Bekleyeceğim . . [/FONT]

GeLecek Yakın . . Yaşam BaşLangıç . . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaka

Yaka

Yelkenlerin kenar ve (köşelerine) denir. Köşeler: Çördek köşesi: Üçken (Markoni) yelkenlerde yelkenlerin basıldığı (hisa edildiği) mandarın bağlı olduğu üst köşe Karula köşesi: Ana yelkende direk iveya ıstrelya dibindeki köşe Iskota köşesi: Iskotanın bağlandığı (flok, cenova) veya yakın olduğu köşe. Yakalar: Orsa yakası: Rüzgarın girdiği (direk veya ıstralya) kenarı Altabaşo yakası: Alt...
  2. Geleceğin ADMİNİ....

Geleceğin ADMİNİ....

komik bebekler komikbebekler Meleklerim son araştırmalara göre geleceğin admini büyük uğraşlar sonucunda bulundu... İşte geleceğin admini.... Not: kıskananlar çatlasın... :D * *...
  3. Geleceğin Bilgisayarı !

Geleceğin Bilgisayarı !

geleceğin bilgisayarı son teknoloji bilgisayar süper bilgisayar Bakın melekler, geleceğin son teknoloji ürünü bilgisayarları nasıl olacakmış hahaha http://www.youtube.com/watch?v=17DPJHNVx2Q&feature=related

Sayfayı Paylaş