Genç sevgili tercih edenler

TaMaRa

Yeni Üye
Üye
Genç sevgili tercih edenler
ayrılan sevgili resimleri yaş farkı olan ünlüler genç sevgilisi olan ünlüler sevgili
1.jpg

ÜNLÜ KADINLARIN ÇOĞU YAŞLANDIKÇA KENDİLERİNE GENÇ SEVGİLİ BULUYOR. BU SAYEDE GENÇLEŞTİKLERİNE İNANAN KADIN YILDIZLARIMIZIN SAYISI HİÇ DE AZ DEĞİL. İŞTE O ÜNLÜLER...MAGAZİN VE SANAT DÜNYASINDAN BİRÇOK KADIN KENDİNDEN KÜÇÜK ERKEKLERLE BİRLİKTE YAŞIYOR. SON OLARAK SEDA SAYAN'IN KENDİSİNDEN 26 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ ONUR ŞAN İLE EVLENMESİ, YAŞ FARKINA RAĞMEN YAŞANAN AŞKLARI GÜNDEME GETİRDİ. SAYAN BU EVLİLİKTEN ÖNCE DE KENDİNDEN 10 YAŞ KÜÇÜK ŞARKICI NİHAT DOĞAN İLE UZUN SÜRELİ BİR BİRLİKTELİK YAŞAMIŞTI.

2.jpg

ZERRİN ÖZER: 20 YAŞ KÜÇÜK EMLAKÇI LEVENT SÜREN İLE EVLENEN ÜNLÜ SANATÇI ARALARINDAKİ SEVGİNİN ÇOK FARKLI VE YAŞANMASI EN GÜZEL ŞEYLERDEN BİRİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ. YAŞ FARKLARININ HİÇBİR ZAMAN ARALARINDA SORUN YARATMADIĞINI BELİRTEN ÖZER, EŞİYLE ARADA BİR TARTIŞSALAR DA AYRILMAYI HİÇ DÜŞÜNMEDİĞİNİ SÖYLÜYOR.


3.jpg

CEYDA DÜVENCİ: 21 YAŞINDAKİ OYUNCU İSMAİL HACIOĞLU İLE BİRLİKTE OLAN ÜNLÜ OYUNCU ARALARINDAKİ 9 YAŞ FARKA RAĞMEN HER FIRSATTA BUNUN ÖNEMİ OLAMADIĞINI VE BİRBİRLERİNİ ÇOK İYİ ANLADIKLARINI SÖYLEMİŞTİ. GEÇEN AYLARDA AYRILAN ÇİFT, HAYATA BAKIŞ AÇILARININ FARKLILIĞINI VE ANLAŞAMADIKLARINI İLERİ SÜRMÜŞTÜ.

4.jpg

NURSELİ İDİZ: KENDİNDEN 16 YAŞ KÜÇÜK FATİH GÜLNAR İLE BİRLİKTE OLAN ÜNLÜ SANATÇI, HAYATINDAKİ EN BÜYÜK MUTLULUKLARDAN BİRİNİ YAKALADIĞINI HER FIRSATTA DİLE GETİRİYOR. BİR YILDAN FAZLADIR BİRLİKTELİKLERİ HUZUR İÇİNDE DEVAM EDEN ÇİFTİN EVLİLİK PLANLARI YAPTIKLARI GELEN BİLGİLER ARASINDA YER ALIYOR.
5.jpg

PINAR ALTUĞ: GENÇ SEVGİLİ MODASININ SON TEMSİLCİLERİNDEN BİRİSİ DE PINAR ALTUĞ. 33 YAŞINDAKİ ALTUĞ, 24 YAŞINDAKİ GENÇ OYUNCU YAĞMUR ATACAN İLE BİR DİZİ SETİNDE TANIŞIP ÂŞIK OLDU. YAKIN ZAMANDA NİŞANLANAN ÇİFT, EVLİLİĞE EMİN ADIMLARLA GİDİYOR. ALTUĞ, ELEŞTİRİLEN YAŞ FARKI İÇİN DE "BİRBİRİMİZE ÂŞIĞIZ VE ÇOK İYİ ANLAŞIYORUZ" DİYOR.


6.jpg

HANDE ATAİZİ: ÜNLÜ OYUNCU, KENDİNDEN 6 YAŞ KÜÇÜK MERT İNCEKARA İLE TAM İKİ YIL FIRTINALI BİR AŞK YAŞAMIŞTI. SEVGİLİSİNDEN AYRILAN HANDE ATAİZİ DAHA SONRA OLGUN ERKEKLERLE DE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI. ANCAK ÜNLÜ OYUNCUNUN DAHA SONRA İNCEKARA İLE BARIŞTIĞI VE HÂLÂ ONUNLA BİRLİKTE OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR.

7.jpg

HANDE YENER: POP MÜZİĞİNİN GÜÇLÜ SESLERİNDEN YENER, ÜÇ YIL BOYUNCA KENDİSİNDEN 7 YAŞ KÜÇÜK OLAN ARDA CAN İLE BİRLİKTE OLMUŞTU. ŞİMDİ DE KENDİSİNDEN 10 YAŞ KÜÇÜK OLAN KADİR DOĞULU İLE BERABER. YENER, "AŞKI YAŞAMAK İÇİN YAŞ ÖNEMLİ DEĞİL" YORUMUNDA BULUNUYOR VE ÖNÜMÜZDEKİ YAZ İÇİN EVLİLİK PLANLARI YAPIYOR.alintidir....
 
Son düzenleme:
Geri
Üst