Gerdeğe Mi, Mezara Mi Giriyorlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. Demet Akalın Hapse mi Giriyor ?

Demet Akalın Hapse mi Giriyor ?

DEMET AKALIN'IN HAPSİ İSTENDİ! ŞOVMEN MEHMET ALİ ERBİL, KENDİSİ VE KIZI SEZİN ERBİL'E HAKARET ETTİĞİ İDDİASIYLA ŞARKICI DEMET AKALIN'IN YARGILANDIĞI DAVADA, 'MÜŞTEKİ' SIFATIYLA İFADE VERDİ. İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanık Demet Akalın katılmadı. 'Müşteki' Mehmet Ali Erbil ise duruşmada hazır bulundu. Şikayeti sorulan Erbil, kızı Sezin Erbil'in,...
  3. İnşaat sektörü çöküşe mi giriyor?

İnşaat sektörü çöküşe mi giriyor?

Arz fazlası ve ekonomik kriz nedeniyle Beylikdüzü'nde çok sayıda inşaat projesi ya durdu ya da yavaşladı. Finansal ekonomik krizin baş gösterdiği 2008 sonlarından itibaren emlak sektöründe krizin en yakından hisseden ilk yer Beylikdüzü oldu. Son dönemde konut projelerindeki arz-talep dengesinin arzın aşırı yükselişi nedeniyle bozulduğu bölgede şu anda pek çok inşaat projesi durdu ya da büyük...
  4. Nacizane mi? Naçizane mi?

Nacizane mi? Naçizane mi?

naçizane mi nacizane mi nacizane naçizane Kendim nacizane olarak kullanıyorum... Ama bir kaç yerde naçizane olarak okuyunca imla kurallarına baktım... Sonuç: naçizane zarf, eskimiş (na:çiza:ne) Farsça n¥ç³z¥ne 1 . Haddi olmayarak: "Bunun için sizlere naçizane bir tavsiyem olacak." 2 . Çok küçük, önemsiz bir şey olarak.
  5. PP mi pilates mi?

PP mi pilates mi?

Merhabalar, Bundan 7 ay önce sezaryanla doğum yaptım. Hala emz,rmeye devam ediyorum. Fakat sıkılaşmak için spor yapmak istiyorum ancak kardio yada uzun süre gidebileceğim sporları istemiyorum. Bebeğimi yalnız bırakamayacagım için. Acaba Power plate yada pilates yapabilir miyim. Konuştuğum bir spor hocası bu sporları yapabileceğimi ancak cok randumanlı olamayacagını söyledi. Sebebi de emzirme...

Sayfayı Paylaş