Germanyum nerede bulunur nereden alabilirim

S

Sevgixxcxcvxc

Forum Okuru
Germanyum nerede bulunur nereden alabilirim
Germanyum nerede bulunur nereden alabilirim Melek kadınlar kulübü Mrbbb şimdi bu da ne diyenleri duyar gibiyim ama bilenler bilir :28::28::18::p
Çok biliyorum yaa bir haftadır internette araştırıyorum prof oldum bu konuda diyebilirim ama nereden alacam gerçek organik germanyum mu nasıl bilecem işte orada çaktım :) bilmeyenler ne bu germanyum der gibi sanki kısaca bilgi vereyim parkinsondan kansere gastritten bağışıklık sistemine kadar mucizevi etkisi var tabi organik olanının inorganik olanı zehirli oluyormuş organik olanı doğa da tuz halinde bulunuyormuş ben de hipertansiyon gastrit ve göz tansiyonu var bunların hepsine iyi geliyor iyileştiriyor düşünsenize bunlar için ayrı ayrı kimyasal ilaçlar kullanmama gerek kalmayacak amaaaa nereden bulurum germanyumu haaa organik tuz halinde germanyum bilenler yardımcı olur mu lütfennn

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yahu piyasada germanyum elementinin satıldığını hiç duymadım önemli bir madde ama özellikle kullanıldığı alanlardan yiyecek olarak bildiğim yok. Şöyle bi araştırayım dedim, de siz bunu nereden duydunuz nereden bu kanıya vardınız kullanılabiliyor mu her şeye iyi geliyor diyorsunuz ama bilgi kirliliği ile dolu internetten bakılarak böyle bişeyin kullanılma ihtimali bence çok yanlış. Tabi bi üründe var mı açıktan satılıyor mu onu da bilemiyorum araştırıyorum. Tam bulunca yine bu konuya yazarım ama dikkat lütfen.

Geri