Gezegen Falı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sinem
11.02.1988
doğum saatim: öglen 11:00 civarı
etkilendiğim gezegen: satürn
şimdiden teşekkür ederim handanca.

Senin, senin kendine ait olmayan bütün şeylerin çok katı, şüphe-doldurulan bir manevi görüşün var. Senin, diğerlerinin inançları için az toleransın var.
En kötü durumda bile kendine güvenini kaybetmeden, kötü durumu yararına çevirebiliyorsun. Biliyorsunki sen vazgeçmediğin sürece kimse seni yenemez ve kesinlikle kuşatılamazsın. Başkalarına ihtiyacın veya yardım isteme güdün yok. Proje başlatmak için başkalarının seni iteklemesine veya etkilemesine ihtiyacın yok. Yarışmayı çok seviyorsun ve kazanmak senin için çok önemli.Amaçlarınıza ulaşmayı çok ciddiye alıyorsunuz. Onlara başlamadan önce yapmış kadar zaman harcayarak analitik olarak her türlü yaklaşımı hesaba katıyor ve araçları gözden geçiyorsunuz. Sizin için beklenmedik ortadan kalkıyor böylece. Uzun dönemli projelerin insanısınız, çünkü onları elde edecek yetilere sahipsiniz.

çok ama çok teşekkür ederim handanca emeğine sağlık gerçektende beni bana anlatmışsın gibi hissettim kendimi

Sevda arslan
30/07/1981 sabahın çok erken saatlerinde doğmuşum
çok etkilendiim gezegen maviliiyle neptün

Sevda arslan
30/07/1981 sabahın çok erken saatlerinde doğmuşum
çok etkilendiim gezegen maviliiyle neptün

Neptün herkesi etkileyecek kuvvete sahiptir. Neptün bir Astrolojik Vahşi Karttır. Neptünün görüldüğü yerde kural yoktur. Bu demektirki herşey olabilir.Sizin döneminizi insanları gelecek hakkında çok hayal kuran bir dönem olarak tarihteki yerini alacaktır. Sizin gibi olanlar çok geniş düşünen ve tinselliği en uç noktasına götüren insanlardır. Geleneksel dinler sizin için çok doğmatik kalıyor. Kendinize göre bir anlayış biçimi geliştiren bir topluluktan geliyorsunuz.Çekişmeyi ve savaşmayı sevmediğiniz için, başkalarının kayıplarına bakarak ne kadar şanslı olduğunuzu düşünürsünüz. Bazen aniden tepe arkasında saklanan kaplana dönersiniz ve kendinizi çok iyi gösterirsiniz ama sadece o kadar. Bütün amacınız ailenize ve size bir şey olmaması üzerine kuruludur. Diğerleri nasıl daha başarılı olabileceklerini düşünürken siz aileniniz nasıl daha iyi olabileceğini ve güvende olabileceğini düşünürsünüz.

VALLA HANDANCA SÜPER DOĞRU
Geleneksel dinler sizin için çok doğmatik kalıyor. Kendinize göre bir anlayış biçimi geliştiren bir topluluktan geliyorsunuz SADECE BURASI DIŞINDA HEPSİ DOĞRU AĞZINA SAĞILIK

buradanda baktırabiirmiyim bilmiyorum ama buryada yazıyorum ben handancan ben sevda 24.03.83 doğumluyum sabahkeyin dünyaya gelmişim 09:15 ben en çok ay gezegeninden etkilenirim geceye verdiği güzellik nedeniyle yorumlarınızı merakla bekliyorum

buradanda baktırabiirmiyim bilmiyorum ama buryada yazıyorum ben handancan ben sevda 24.03.83 doğumluyum sabahkeyin dünyaya gelmişim 09:15 ben en çok ay gezegeninden etkilenirim geceye verdiği güzellik nedeniyle yorumlarınızı merakla bekliyorum

Duygusallığınız hayatınızda size problem yaratabilir. Çok duygusal bir ilişiki istemekle birlikte, duygusallığın her formatını yaşamak istemenizle birlikte, ilişki içinde ilişkiniz hangi şekle girmesine karar vermekte çok zorlanıyorsunuz ve ilk aşamada bazen kiminle olmasına karar veremiyorsunuz.
Senin, ciddi şekilde kendinden-şüphelendiğin anların var. Sana o bazen, senin, kim adil olduğun görünür, yeterli değildir. Senin esas değerini görmesi için senin yetersizliğini, seni diğerlerinin eleştirilerine aşırı duyarlı yapar. Sen, etrafında insan olmayı isterken, onlarda zor olan şey seni daha çok çeker.Sen yalnız olduğun zaman kendine çekilmeye yönelirsin.

Orada, senin duygusal yaşamına hiçbir sınır yoktur. Senin tutkun, fiziksel olarak ve manen ateşlidir. Sevgi için senin ihtiyacın doyumsuzdur. Senin ilişkinin yönünü üzerinde kontrol için kıskançlık ve bir ihtiyaç, sıkıntıya sebep olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri