Göbek düşmesi göbeğim düşmüş ne yapılabilir

S

Seçkinzxc

Forum Okuru
Göbek düşmesi göbeğim düşmüş ne yapılabilir
Göbek düşmesi göbeğim düşmüş ne yapılabilir kadınlar kulübü

Slm arkadaşlar ,

bir süredir karnm ağrıyor ve gçmiyordu evdeki malum herkesin kullandığı ilaçlardan kullandım ama yine geçmedi annem kızım göbeğin düşmüştür deyin güldüm biraz göbeğim yerinde bir yere düşüş değil dedim ama şakayla sonunda doktora gitmek zorunda kaldım . Doktor doğrusu pek ilgilenmedi bir kaç tahlil sonucun da ciddi birşey yok dedi bildik ilaçlar verdi yolladı . Komşumuz bir Fatma teyze guzum bir bakayım dedi karnını sırt üstü yatırdı dirseğini göbek deliğime koydu ve kızım senin göbeğin düşmüş nabız atışı yok olması lazım dedi içimden güldüm ama Fatma teyze felanca biri var göbeğini çeker düzeltir dedi annem de gidelim kızım bak doktor bile bir şeyyok dedi belki o kadın düzeltir dedi şimdi sorum şu gideyim mi böyle bir tecrübe yaşayan var mı bir faydası olur mu

Gençliğimdeeee o zaman henüz Cumhuriyet ilan edilmemiş iken, develer sigaraların üstünde poz vermediği fiii tarihinden kalma zamanlardan bahsediyorum hah işte o zaman vardı bu hanım teyzeler. Dee, artık teknoloji çağındayız ne göbek çektirmesi kuzum :D:D git bi doktora alla allaaaaa

yıl olmuş 2020 hala göbek çektirmek mi kalmış :) yine de teyzeni dene olmazsa artık teknolojiden kaçışınız olmayacak :) Drlar en iyisini bilir.

Geri