Göbekten kurtulmak için İbrahim Saraçoğlu bitkisel kür tarifi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Göbekten kurtulmak için İbrahim Saraçoğlu bitkisel kür tarifi
göbek eriten kür, bitkisel kürler, göbek yağlarından kurtulmak için kür, ibrahim saraçoğlu göbek eriten kür ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Göbek eriten diyet egzersizler, neticesin de göbeğinizden kurtulabilirsiniz. Ama bazen egzersiz yada düzenli bir diyet yapmaya insanın ne vakti nede sabrı oluyor..

Bu aşama da tamamen doğal kürler devreye giriyor ve çok fazla bir çaba sarfetmeden istediğiniz gibi göbeğinizden kurtulabiliyorsunuz. Vücutta biriken yağlar genellikle bel, karın ve basen bölgesin de birikiyor ve bu bölgede biriken yağlar özellikle biz bayanlar için çok can sıkan bir durumdur. Fit bir vücuda kavuşmanın en önemli yolu düz bir karından geçer. Düşünsenize vücudunuzu saran bir elbise giyiyorsunuz ama tamda orta kısımdan ileriye doğru fırlamış bir göbek... Giydiğiniz elbise ne kadar güzel yada şık olsada göbek işi bozuyor arkadaş bunu bilir bunu söylerim:D:D

İbrahim Saraçoğlu'nun bitkisel kürleri oldu bitti bana güven verir. Ve genelde bu kürleri uygulamaya çalışırım. Göbek yağlarından şikayet edenler için( kim etmiyorki) İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen tamamen doğal bitkisel bir kürün malzemeleri ve tarifini sizler için paylaşmak istiyorum.

karın-eritme.JPG

4 adet taze lahana yaprağı
1 demet taze maydanoz
1 adet sulu limon
Yarım litre su

Göbek Eritme Kürü Hazırlanışı

Yarım litre klorsuz suyu kaynatın.

Kaynayan suyun içine lahana yapraklarını atın.

Lahana yapraklarını en az üç dakika kaynattıktan sonra maydanozları da ilave ederek yaklaşık üç dakika daha kaynatın.

Karışımı ocaktan indirip soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra karışımı süzün İçine 1 limonun suyunu ekleyin.

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü Nasıl Tüketilir?
Bu lahana suyundan günde 2 veya 3 kere içilmelisiniz. Aç ya da tok karnına içebilirsiniz.

Bu karışımı her gün taze olarak hazırlayıp için, Daha fazla hazırlayarak buzdolabında saklamayın.

Karışımın içine kesinlikle tatlandırıcı katılmamalıdır. Tatlandırıcılar bitkisel içeceklerin kimyasını bozuyor ve özelliğinin kaybetmesine neden oluyor.

Not: Göbek eritme kürünü sadece 3 hafta uygulayın.

Geri