Gonal f75 i kulanan varmı

mrb kızlar bu gün doktorum bana 5 adet femera ve gonal- f 75 ml ve ovitrelle 250 ml çatlama iğnesi verdi sizcede nasıl sonuç alabilirim yardım edermisiniz 13 de kontrolüm var

[QUOkullandığım post: 502774, member: 15801"]ben de kullandım canım aşılamadan önce ve daha sonra aşılama yapıldı şimdi 25 haftalık hamileyim darısı başına canım[/QUOTE]
İlk kullandigim gonal f demi hamile kaldn canm

Merhabalar ben 5 haftalık hamileyim pkoluyum.ilk denemede gonal-f450 ile hamile kaldım.7 gün boyunca 80 ml kullandım ve 8. Gün owitralle çatlatma iğnemi oldum.35.5 saat sonra ilişki oldu.1 kutu yetmez diye 2. Kutu gonalf-f450 aldım fakat gerek kalmadı.ilaçı 360 tl ye aldım 200 tl ye isteyene veririm.ilaç açılmamış ama içindeki 6 enjektörden 1 tanesini aldım diye eczane kabul etmiyor.EDIT BY BEYZA Lütfen mail telefon gibi iletişim bilgileri vermeyin.Sizin yararınız için..Yapacağınız işlem için siteye üye olabilir özelden bilgilerinizi paylaşabilirsiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaslar gonal f kullanirken hamile kalan varmi daha yeni aldim 2 gundur kullaniyorum yani bunu kullanip asilamaya gerek kalmadan hamile kalan varmi

Merhaba aşılama sonra neler tükettiniz Yattınız mi sürekli
Merhabalar ben de bu konuda bir şeyler söylemek isterim size. Aşılama sonrası normal hayatınıza geri dönebilirsiniz ama benim size tavsiyem ağır işlerden kaçının ama sürekli de yatıp kalmayın. Yavaş yavaş ağır iş olmamak şartıyla günlük işlerinizi yapabilirsiniz. Yemek konusunda maydanoz düşüğe sebep olur denir bunu tüketilmemesini tavsiye ederim.

Geri