Google’dan kentlerde sanal gezinti

M

Misafir

Forum Okuru
Google’dan kentlerde sanal gezinti
sanal otobüs gezintisi
Google Earth yetkililerinden John Hanke, Google’ın hizmete giren 'Street View' hizmetinin şu anda ABD’nin San Francisco, New York, Las Vegas ve Denver kentlerinin bazı caddelerini kapsadığını, yakında başka kentleri de ekleyeceklerini söyledi.irebilecek, otobüs duraklarını yakından görebilecek ve yönlerini belirlemek için sokaklardaki işaretleri inceleyebilecek' dedi.Microsoft’un hizmete soktuğu 'Live Search Maps' servisi de 3 boyutlu fotoğraflarla caddelerde sanal gezinti imkanı sağlıyor.

Microsoft’un İngiltere, Kanada ve ABD kentleri için bu hizmeti sunduğu ve yaz sonuna kadar hizmetini diğer ülkelerin kentlerini de katarak genişletmeyi planladığı belirtildi.'Street View' ve 'Live Search Maps'deki gerçek sokakların ayrıntılı fotoğraflarında, buralardaki kişi, araç ve binalar da yakından görülüyor.

Hanke, 'Street View ile internet kullanıcıları, caddelerde sanal olarak yürüyebilecek, bir restorana bakıp içeri girebilecek, otobüs duraklarını yakından görebilecek ve yönlerini belirlemek için sokaklardaki işaretleri inceleyebilecek' dedi.

Microsoft’un hizmete soktuğu 'Live Search Maps' servisi de 3 boyutlu fotoğraflarla caddelerde sanal gezinti imkanı sağlıyor.

Microsoft’un İngiltere, Kanada ve ABD kentleri için bu hizmeti sunduğu ve yaz sonuna kadar hizmetini diğer ülkelerin kentlerini de katarak genişletmeyi planladığı belirtildi.

'Street View' ve 'Live Search Maps'deki gerçek sokakların ayrıntılı fotoğraflarında, buralardaki kişi, araç ve binalar da yakından görülüyor.
 
Üst