Gülsuyunun Faydaları Zararları

T

TİTAN

Forum Okuru
Gülsuyunun Faydaları Zararları
gülsuyunun faydaları
gülsuyunun zararları
gülsuyunun yararları


Gülsuyu çok eski zamanlardan beri insanların güzellik için kullandıkları ürünlerden biridir melekler :) Bazen düşünüyorum da gül ne kadar çok yönlü bir bitki :) Görüntüsüyle ruhumuza, kokusuyla duyularımıza, suyuyla-kremiyle cildimize, tatlılarımıza, yapraklarıyla reçellerimize etki ediyor :D:D Bu makalemizde gülsuyunun faydalarından bahsetmek istiyoruz sizlere :)

Kokusu ile insanı cezbeden gül ve ondan elde edilen gül suyu ciltte mucize etkiler yapıyor. Eğer cilt lekelerinden şikayetçiyseniz de gül suyu kullanmanız önerilir. Ya da cildinizi diri ve canlı göstermek istiyorsanız gül suyu bu konumda ihtiyaçlarınızı karşılayan madde olacaktır.


Hergün düzenli olarak kullanacağınız gül suyu ile cilt lekelerin elveda diyebilirsiniz. Ayrıca kaysı-gül suyu karışımınıda deneyerek gün boyu karşılaştığınız cilde zararlı olan etmenlere karşı cildinizi koruma altına almış olursunuz.

Göz altında oluşmuş morluklar insanın tamamen canını sıkan psikolojisini olumsuz etkileyen sorundur. Göz altına uygulayacağınız gül suyu ile bu morluklardan kurtulmanız mümkündür.

Yalnız dikkat etmeniz gereken saf gülsuyunun bazı hassas ciltlerde tahrişe neden olacağıdır.
 

Benzer İçerikler

T
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
TİTAN
T
ASİMELEK
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
ASİMELEK
ASİMELEK
Young bride
Cevaplar
1
Görüntüleme
7K
hüzün meleği 26
hüzün meleği 26
Üst