Güzel balkonlar için.

M

Misafir

Forum Okuru
Güzel balkonlar için.
güzel balkonlar ikea balkon mobilyaları güzel balkon resimleri çiçekleri galeri en resimleri
Güzel balkonlar için...
fay0189.jpg
En güzel balkon seçilmek için birinci şart, balkonun ardiye gibi evdeki fazla eşyalarla dolu olmaması, ikinci şart ise mutlaka çiçek bulundurulması. Zira çiçeksiz balkon, çocuksuz ev gibi oluyor. Zaten o kadar güzel balkon saksıları ve çiçekleri var ki, balkonunu güzelleştirmek isteyenler bunların cazibesinden kaçınamıyor.

Üstelik, piyasadakinin neredeyse yarı fiyatına Koçtaş’tan çiçek alabilirsiniz. Eminönü’nde 3 YTL’ye satılan sardunyalar Koçtaş’ta 1,5 YTL’ye satılıyor mesela. Yine saksıları, çiçek toprağını ve bin bir çeşit çiçeği uygun fiyata bulabilirsiniz buradan. Balkonlarınız için sadece çiçek ve saksılar değil, bin bir çeşit balkon mobilyası da var.

Artık birçok mobilya mağazasında balkon ve bahçe mobilyaları da satılıyor. Bunları almaya gücünüz yetmiyorsa bir kilim iki minder ya da bir masa iki sandalye de işinizi görür. Yeter ki balkonunuz bakımlı ve temiz olsun. Ama balkonları için özel masalar, özel bardak ve tabaklar almak isteyenlere sevindirici bir haberimiz daha var: İKEA’da bu ürünlerde yarı yarıya indirim var.

Praktiker, Bauhaus gibi yapı marketlerinde de uygun fiyata şık balkon mobilyaları bulabilirsiniz. Ama işe balkonunuzdaki çöp kovasını, fazla eşyaları kaldırmakla başlayın. Ve birkaç saksı alıp mevsimin en güzel çiçeklerini ekin. Gerisi gelecektir.
 
Geri
Üst