Güzellik sırlarınız nelerdir melekler???

bende doğalıktan yanayım kalem benim vaz geçilmezim rimel pek kullammam çünkü kipriklerim uzundur ayıptır söylemesi:D haa bide allık kullanırım, gece yatarken( haftada 4-5 kere yaparım) yüzümü temizleyip taze sıkılmış elma suyunu pamukla cildime uygularım sabah kalkınca pamuk gibi oluyor ve ciltteki lekeler son buluyor:)
güzellik sırlarını paylaşanlara teşekkür ederim:)

Vayy vayy bizim bitterde ne mücevverler varmış:DElma suyu demek bunu kesinlikle deneyeceğim:Dacaba siyah noktalara iyi geliyormu:Dkız kardeşim soruyorda:D:D:D
Bende sana teşekkür ediyorum sırrın için:)

Siyah noktalar için, elma sirkesi iyi geliyor meçhul :) Elma sirkesi hem siyah noktalara, hem cilt lekelerine hemde cildin ölü hücrelerini tazelemeye birebir. Ben kullunıyorum, tavsiye de ederim.

Kullanımı; banyodayken çıkmanıza yakın, çünkü banyo cildi temizliyor buhar ise cilt gözeneklerinizi açıyor, o yüzden banyodayken :) Banyoda çıkmanıza yakın bir parça pamuğa biraz elma sirkesi dökün, göz ve dudak çevresi hariç sürün, bir kaç dakika bekleyin ve yüzünüzü durulayın. Cildinizde ki parlaklığı, ışıltıyı görünce bana dua edeceksiniz :)

Ciltteki siyah noktalar için yüzünüzü suyun buharına tutun (suyun içine birkaç tane kuru papatyada atabilirsiniz) yüzünüzü bir peçete ile kurulayıp gülsuyu ile silin :) Siyah noktalara çok iyi geliyor...Arada yapıyorum tavsiye ederim...

Siyah noktalar için, elma sirkesi iyi geliyor meçhul :) Elma sirkesi hem siyah noktalara, hem cilt lekelerine hemde cildin ölü hücrelerini tazelemeye birebir. Ben kullunıyorum, tavsiye de ederim.

Kullanımı; banyodayken çıkmanıza yakın, çünkü banyo cildi temizliyor buhar ise cilt gözeneklerinizi açıyor, o yüzden banyodayken :) Banyoda çıkmanıza yakın bir parça pamuğa biraz elma sirkesi dökün, göz ve dudak çevresi hariç sürün, bir kaç dakika bekleyin ve yüzünüzü durulayın. Cildinizde ki parlaklığı, ışıltıyı görünce bana dua edeceksiniz :)

Ayyy adminim süpersiniz valla süper fikir.Kardeşimle telefonda konuşuyoruz ona da anlatıyorum:Do siyah noktalarından dertli.Bende de oluyor arasıra bu tavsiyenizi kesinlikle deniycem:Dkardeşimde deneyecek.Çok teşekkür ederimm adminim benimm:)

Ciltteki siyah noktalar için yüzünüzü suyun buharına tutun (suyun içine birkaç tane kuru papatyada atabilirsiniz) yüzünüzü bir peçete ile kurulayıp gülsuyu ile silin :) Siyah noktalara çok iyi geliyor...Arada yapıyorum tavsiye ederim...

Hmmmm pasimm sende de ne cevherler varmış bak bak:Dpapatyayı duymuştum ama deneyeni ve sonuçlarnı duymamıştım teşekkür ederim tatlım valla çok iyi oldu.Bunu da denemekte fayda var:)teşekkürler canım benim:)

kızlar yüzümde sivilce fln yok ama kuru ve mat görünüyor ne yapmalıyım daha canlı görünmesi için yardımcı olursanız sevinirim mümkünse denenmiş olsun:) tesekkürler

Şuan yaşım tam bir makyaj için olsukça küçük ve her zaman dogal güzellik daha çekici olan güzelliktir bana göre ama.
Bazı özel günlerde de yaptığım ufak tefek şeyler var.
Gözlerimin güzel oldugunun farkındaysam iki renk far kullanırım, açık olmasına dikkat ederim farın, çünkü gözlerim koyu.
Ruj genellikle parlak olmayanları ve dudağımın rengine yakın ve doğal durabilecek renkler tercih ederim.
Aslında kendine güveniryorsa bir kişi bunları yapmayada gerek yok bence ama her zaman bakımlı olmak doğamızda var.
Saçlarım sulu dalgalı her zman maşa yapmış gibi durur bu yüzden biraz spreyle kabarmasını önlerim.

Benimde nacizane sırlarım bunlar

( ayrıca bu yaz saçlarımı burdan aldığım bir bilgiyle sarı yaptım papatya ile.Şimdi daha dogal ve canlı bir sarı renkte saçlarım Güneşe çıktıgım zaman parlıyor ve mükkemmel bir renk çıkıyor ortaya.)

Meçhulüm teşekkürler tatlım,şımarcam neredeyse..

Aklıma geldikçe yazayım..Bildiğimiz hamur mayası hani toz mayalardan ..Mayayı hafif ılık suyla sulandırın.Yüzünüze sürün ve bekleyin.Kurudukça gerilim filmlerindeki gibi oluyor cildiniz..:piha: telaşa gerek yok.. 15-20 dakika kadar sonra ılık suyla yıkayın yüzünüzü..Sonrada maden suyu sürün..Cildiniz yumuşacık ve pırıl pırıl parlayacak..Kendimce denenmiştir..

kızlar yüzümde sivilce fln yok ama kuru ve mat görünüyor ne yapmalıyım daha canlı görünmesi için yardımcı olursanız sevinirim mümkünse denenmiş olsun:) tesekkürler

Canım sivilce çıkmaması ne güzel işte:DAma kuru ve matta iyi olmuyor tabii nemlendirici sabun kullan her sabah yüzünü onunla yıka ve süzme 1 çay kaşık süzme balı yüzüne bir güzel sür sonra 15-10 dakika sonrada yıka:)Pamuk gibi oluyor:DAnnem hergün yapıyor bende bir kere denedim yüzüm zaten yağlı daha çok parladı:DDaha yumuşak oldu:D

Şuan yaşım tam bir makyaj için olsukça küçük ve her zaman dogal güzellik daha çekici olan güzelliktir bana göre ama.
Bazı özel günlerde de yaptığım ufak tefek şeyler var.
Gözlerimin güzel oldugunun farkındaysam iki renk far kullanırım, açık olmasına dikkat ederim farın, çünkü gözlerim koyu.
Ruj genellikle parlak olmayanları ve dudağımın rengine yakın ve doğal durabilecek renkler tercih ederim.
Aslında kendine güveniryorsa bir kişi bunları yapmayada gerek yok bence ama her zaman bakımlı olmak doğamızda var.
Saçlarım sulu dalgalı her zman maşa yapmış gibi durur bu yüzden biraz spreyle kabarmasını önlerim.

Benimde nacizane sırlarım bunlar

( ayrıca bu yaz saçlarımı burdan aldığım bir bilgiyle sarı yaptım papatya ile.Şimdi daha dogal ve canlı bir sarı renkte saçlarım Güneşe çıktıgım zaman parlıyor ve mükkemmel bir renk çıkıyor ortaya.)

Canım benim senin o güzell yüzüne makyaj ürünleri sürmemen bence çok iyi.Çünkü doğal halin çok güzel.Amma ve lakin saç konusundaki tüyo çok hoşuma gitti gerçektende saçların sarımı oldu nasıl yaptın ya merake ttim bak şimdi:D:D

teşekkürler tatlım sırlaırn için:)

Meçhulüm teşekkürler tatlım,şımarcam neredeyse..

Aklıma geldikçe yazayım..Bildiğimiz hamur mayası hani toz mayalardan ..Mayayı hafif ılık suyla sulandırın.Yüzünüze sürün ve bekleyin.Kurudukça gerilim filmlerindeki gibi oluyor cildiniz..:piha: telaşa gerek yok.. 15-20 dakika kadar sonra ılık suyla yıkayın yüzünüzü..Sonrada maden suyu sürün..Cildiniz yumuşacık ve pırıl pırıl parlayacak..Kendimce denenmiştir..

Rica ederirm vijdan annem şımar tabii:meçhul:

Sende de ne sırlar varmış.Biraz daha sırar etsek kim bilir neler duyacağız:ehi:maden suyunu annemde deniyor.Gerçekten valal diyorum çok işe yarıyor.Annemin cildi çok kuru maden suyu çok iyi geliyor.Elmalı kurabiyem maden suyunuda dene:D
Teşekkürler vijdan annem sırların devamını isteriz:D

Geri