ha-mil-le-yimmmmmmm ama!

INSALLAH doktor hata yapmistir bebegin olmasi gerektigi yerde sana kavusucagi gunu tamamliyodur:)

Kese asagida oldugu zaman genelde bos gebelik oldugunu duymustum eger bu ihtimal yoksa ilk uc ay yatakta gecmesi daha sonrada erken dogum riski oldugu icin agir kaldirma, stres, fazla yurume, cinsellik gibi olaylara sinir koymak zorundasin...Iyi bir doktor ve sabirli bi anne olursa bebek saglikli bi sekilde dogabiliyo.
boş gebelik değiildir inşallah canım yazdıkların için çok teşekkür ederimbu arada dün akşam psikolojik olarak çok kötüydüm.senin profilinin altında ben iyiyim ters giden bir şey yok yazıyorya beni yatana kadar güldürdü.çok süper bişi kızmadın demi
kızma ne oluuuuuuuuur

boş gebelik değiildir inşallah canım yazdıkların için çok teşekkür ederimbu arada dün akşam psikolojik olarak çok kötüydüm.senin profilinin altında ben iyiyim ters giden bir şey yok yazıyorya beni yatana kadar güldürdü.çok süper bişi kızmadın demi
kızma ne oluuuuuuuuur
Kizmadim tabikii hahaha Gulerek uyumana sevindim benide cok guldurmustu bu yazi vaktinde:)

heracım sana yardımcı olabılmeyı cok ısterdeım fakat benım kı farklıydı.bende de gecen sene düzensiz keseymıs,dr lar hıc bısey yapmadı 9 hafta olana kadar saf saf bekledım ve bır gun lekelenmem oldu sonuc bebek gelısememıs,kurtaj oldum.canım once hayırlısını dıle allahtan.gebelıkte bırcok problemler olabılıyo ve dr lar bı aydınlatma yapmıyorlar bu konuda sana hak verıyorum.ınsallh bebegın sana tutunur.

teşekkür ederim canım sana bişey sorcam umarım cevaplarsın.kesem düzensizmiş diyorsunya bu 9 hafta boyunca ağrı veya benzeri birşey yaşadınmı.ilaç falan yazdımı doktorun?

teşekkür ederim canım sana bişey sorcam umarım cevaplarsın.kesem düzensizmiş diyorsunya bu 9 hafta boyunca ağrı veya benzeri birşey yaşadınmı.ilaç falan yazdımı doktorun?
ne demek cevaplarım tabı,agrımı dedın,geberdım kasık agrısından ömrümde bole kasık agrısı gormedım ben.dr lar hıc bısey yapmadı canım ılac da vermedı dedım ya saf saf bekledım.yıne gbeyım bunda massallh hıc agrım falan yok.umarım sendede bı sorun yoktur

iyide ayperim çok geçmiş olsun sorun da bu zaten bana progestan verdi bide folik asit.ağrım sızım karın ağrısı kasık ağrısı falan bende hamdolsun yok.doktorun verdii ilaçları kullanmadan önce nasıl iyiysem ilaçları kullandıktan sonrada iyiyim.hatta eşimin seçim için ilçe dışında 2 günlük görevi vardı.yanıma birini koymak istedi ben ona çok iyiyim dedim gerek yok dedim öyle yani sadece baş dönmem oluyor oda progestanı içince.bana iğne vrdi kanaman olursa yaptır diye kanamam olmadı çok şükür

canım tabıkı ıyı olmanı ıstıyorum.ben sadece benım olayımı sana moral olsun dıye anlattım.senın sorunun bu kadar onemlı deıl.sadece dusuk tehlıken var ama aşa bılırsın.bılgın olsun dıye bısey daha soylıcem,dollenme asamasında eger rahım bır problemelem le karsılasmıssa gebelıgı sonlandırabılıyo,bu ıyı bısey aslında yanı bebek te saglık sorunu olcaksa bı sekılde gebelık devam etmıyo.sende boyle dusun kendını uzme.bebegın saglıklıysa zaten gebelıgın devam edecektır.sormak ıstedıgın baska bısey olursa ben buralardayım optum.

yeni bebeğin de hayırlı olsun canım.inşallah Allah sağlıklı sıhhatl kucağına almayı nasip eder.ben kendi durumum için biraz fazla endişeleniyorum galiba hani insan kendinde hisseder ya kötü birşeyi ben iyi hissediyorum.acaba bende ağrı sızı olmaması iyi bir şeymi yoksa bahsettiğin ağrılar sende kaçıncı haftada başladı

Geri