Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?

valla ben eski sözlüm için herkesi karşıma aldım ama hiiiçç değmezmiş

Daha Evli olmadığım İçin Ailem...
Ama evlendikten sonra Ailem Kocamın Yanı Oluyor..
Benim Hayat arkadaşım O olucak nitekim.
Böyle bir soru Annemize Sorulduğunda Bizi ve babamı bırakıp gitse hiç birimiz yüzüne Bakmazdık.
Tabi AnneAnnem, Deden Yardıma Muhtaç Olsa git deriz. Ama sebebi yokken kimse ailesini bırakmamalı..

benim içinde aile tabiki önemli fakat zamanında çok sıkıntılar çektim ailemin yüzünden en büyüğüm ben hiç değer vermediler bana çok ezildim ve sonunda evlendim ve rahatladım eşim çok iyi allah bin kere razı olsun ondan şuanda ailemlede iyiyiz ama geriye bakarsam çok çektim ben ya maddi manevi okulda düşüktüm hep babam 1 defa okul toplantılarıma gelmezdi şimdi kardeşleriminkine koşturur benim 1 öğret. doğru düzgün tanımazdı şimdi kardeş. hepsini tanır bana doğru düzgün harçlık vermezdiler ben hep evden yemek götürürdüm öğlen arasındada sınıfın boşalmasını beklerdim herkez çıkınca yemeğimi yerdim şimdi bazen bunları kardeşime anlatırım arada götür evden derim deli misin neden götüreyim der ayyy çok yazmışım ya sıkmayayım sizi benim için ne olursa olsun ailemde çok değerli ama tabiki eşim önde geliyor bilmiyrm bana hak verecek misiniz

Geri