hamile kalmak isteyenler 2013

kızlar merhaba :) bende aranıza yeni katıldım : )
bende pko var ,genç kızlığımdan beri adetlerim düzensiz ,diaformin ile adetlerim düzene girdi 3 ay üst üste düzenli oldu aralık sonu hamile kaldım .ama kimyasal gebelik geçirdim .benide listeye ekler misiniz ,, 3 OCak ,, kimyasal gebellik sonrası daha kolay hamilekalınıyormuş diyorlar doğru mudur ? bu konuda tecrübesi olan var mıdır ??

kızlar merhaba :) bende aranıza yeni katıldım : )
bende pko var ,genç kızlığımdan beri adetlerim düzensiz ,diaformin ile adetlerim düzene girdi 3 ay üst üste düzenli oldu aralık sonu hamile kaldım .ama kimyasal gebelik geçirdim .benide listeye ekler misiniz ,, 3 OCak ,, kimyasal gebellik sonrası daha kolay hamilekalınıyormuş diyorlar doğru mudur ? bu konuda tecrübesi olan var mıdır ??
kimyasal gebelikten sonra öle bişeyi ilk defa duydum tatlımm ..buarada bendede pko var ve aynen senin gibi bekarlıktan berii..bende buay doktorda kan testlerimi yeniletecem..inş bebişin seni bekletmez..buarada yaş kaç ne zamandır istyosun tatlımm..aramıza hoş geldin:)

saol cnm
yaş 29
en kısa zamanda bebeğine kavuşursun inşallah :)benim kullandığım ilaç diaformin düzene soktu ..metomorfin içeriyor..

inşallah hepimiz canım benim yaşımda 26 bana doktor hiç düzene sokmak için ilaç vermedi nedense bende son olarak araştırma hastanesinde doçente gidiyorum..1 olumsuz aşılamam var buay adetimde testlerim yapılcak adet için söktürücü içiyorumm buarada..diğer ayda inşallah aşılamam yapılcak 2.aşılamam yanii...:):kiss:

Geri