Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

karadass

karadass

Yeni Üye
Üye
Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü
Ben bir yerde okudum prolaktin yuksekligi için iyi gelmiyormuş sizin bilginiz var mı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İncir kürünün zararı ile ilgili herhangi bir uyarı mahiyetin de yazıyla karşılaşmadım.Kürü tavsiye eden sevgili saraçoğlu ,incir kürünün herhangi bir zararın dan bahsetmemiştir..Okuduğunuz kaynağı bana özel ulaştırabilirsmiziniz ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Site için den özelden linkini ulaştırabilirsiniz. Teşekkür ederim .

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Evet bu soruyu biraz aydınlatalım. Verilen link açılmadı.Özelden sizden kişisel yorum olduğunu öğrendim. İncir kürünün herhangi bir zararı yok. Kaldıki incirin ciddi anlamda zararı yok. Sadece diyabetliler çok dikkatli olarak inciri kararın da tüketmeli.Bahsettiğim incir kürü değil incirin kendisi.Ayrıca ham olmamış incir tüketmek alerjik sorunlar yaratabilir.Bu herkes için geçerlidir. Bunların dışında incirin aşırı tüketimi ishal gibi durumlara yol açar..

L

llemac

Yeni Üye
Üye
Kızlar merhaba bende incir kürünü yapmaya başladım bugün. Tarifteki gibi 2,5 su bardağı kaynamış suya 10-15 adet kuru incir koydum, 20 dk kaynattım. Ancak yarım bardak bile çıkmadı. Böylemi oluyor acaba, bana az geldi çıkan su. Bir bardak çıkması gerekmiyor mu.?yapan arkadaşlara sormak istedim

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Ilemac merhaba 2.5 bardak su değil 1 litre suya kaynar olacak 15 kuru incir atacaksın. 20 dakika ağzı kapalı kaynayacak sonra dinlendikten sonra süzlür ikiye bölünür sanıyorum iki bardak çıkar böyle yaparsanız rahatlıkla. Yemeklerden önce içeceksiniz.

Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bebek isteyipte olmayan çiftlere bitkisel öneriler Bebek isteyipte olmayan çiftlere bitkisel öneriler
Her çift evlendikten bir süre sonra bir evlat sahibi olmak ister. Eğer çiftler de herhangi bir sağlık problemi yoksa bu isteklerine kısa sürede kavuşurlar. Ama bazı çiftler için bu süreç bazen zaman alabilir. Normal yolla bebek sahibi...
Alternatif Tıp 1
Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür
Ahmet Maranki hamile kalma kürü Ahmet Maranki hamile kalma yöntemleri Ahmet Maranki hamile kalmak için Hamile kalmak isteyen meleklerimize ve misafirlerimize, Ahmet Maranki'nin tavsiye ettiği hamile kalmayı kolaylaştırıcı bir bitkisel...
Alternatif Tıp 0
Hamile Kalmak İçin Şifalı Bitkiler Hamile Kalmak İçin Şifalı Bitkiler
hamile kalmak için bitkisel tedavi hamile kalmak için bitkisel ilaçlar şifalı bitkiler kürler gebe kürler Ahmet Maranki'nin tavsiye etmiş olduğu ve hamile kalmanızı kolaylaştıran bitkisel formülleri bebek sahibi olmak isteyen herkes için...
Alternatif Tıp 1
Bal-tarçın-çörek otu ve incir kürü ile hamile kalmak Bal-tarçın-çörek otu ve incir kürü ile hamile kalmak
bal tarçın çörekotu hamile kalmak için çörek otu bal tarçın çörek otu ile hamile kalanlar kürü çörekotu faydaları Selam..bal,tarçın,çörek otu kürü ve incir kürünün faydasını qören arkadaşlar varmı aranızda ben yeni başladım adetimin 2...
Alternatif Tıp 7
Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler
bitkisel hamile kalma hamile kalmak için bitkisel kürler kalmak için kürler ibrahim saraçoğlu kalmanın yolları ibrahim saraçoğlu kolay kalmanın yolları Aslında şifa kaynağı doğadan gelyor arkadaşlar birçok hastalığın devası ve tedavisi yine...
Alternatif Tıp 0