Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

allah herkesin gönlüne göre versin carızmacım inşşala eşine süper bir doğum günü hediyesi olur.....

MELEKLER HEPİNİZİN GEÇMİŞ BAYRAMINI KUTLUYORUM. YOĞUNLUKTAN BİR SÜRE GİREMEDİM. GÜZEL HEBERLER OKUDUM HAMİŞLER ÇOĞALIYOR MAAŞALLAH....

TÜM HAMİŞLERİN GÖZÜ AYDIN OLSUN SAĞLIKLI EVLATLAR KUCAKLARINA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH. DARISI BİZLERİN BAŞINAAAA....

BİZİM DURUM DEVAM EDİYOR 1-2 AY DAHA NORMAL SÜREÇTEYİZ SPERMİOGRAM TESTİNİ ARALIKLI OLARAK TEKRARLIYORLAR. VARİKOSEL TESPİT EDİLDİ EŞİMDE AMA 1 GRAD. DEDİKLERİ AŞAMADAYMIŞ YANİ BAŞLANGIÇ VE ŞUAN İÇİN AMELİYAT GEREKTİRMİYORMUŞ. ARALIKLI OLARAK TAKİBİ YAPILIYOR İLERLEME SÜRECİNE BAKILIYOR. TESTLERDEKİ DEĞİŞİME BAKICAKLAR VE BU BEKLEME EVRESİNDE HAMİLE KALMAZ İSEM AŞILAMAYA GEÇİLMESİ KONUSU GÜNDEME GELİCEK. BAKALIM ŞİMDİLİK DURUMLARIMIZ BÖYLE.

HEPİNİZİ SEVİYORUM SEVGİYLE KALIN

LİSTE;

BeKLeMeDeKiLeR;

Gülgüzeli.................22 Temmuz(haber var mı?)
Güler.......................6 Ağustos (haber var mı?)

Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)
zuzus.......................15 Eylül(haber varmı?)

ÖZDO.......................10 Ekim
CaRiZmA.................. 11 Ekim
Güldünyam..............13 Ekim
NEMESİS..................14 Ekim
Blackrain..................24 Ekim
minik melek .............24 Ekim

CHATLAK..................26 Ekim
Eros........................29 Ekim

fnd72.....................(tarih belli değil)

HaMiŞLeR;

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii
selda.....................Eylülün ikinci güsel hamişiiiiiii....
güler...................... ekim ayının ilk hamişi

Liste güncellenmistir :)

eros hakkınızdan hayırlısı olsun.
İnşallah her şey gönlünce ve dilediğince olur canım benimm
:)

eroscum güzel dileklerin için çok teşekkürler ve Allahım inşallah herkese nasip eder bu güzelliği. :)

merhaba kızlar geçmiş bayramınız kutlu olsun istanbul dışındaydım yeni geldim güler abla allah tamamına erdirsin çok sevindim bu habere ..
yeni arkadaşlarda hoş geldiniz aramıza
hava değişiminden grip oldum yatmaya gidiyorum kendinize iyi bakın canlarım benim
salgın var dikkat edin

selam melekler
herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun.uzun zamandır giremiyordum grip illeti benide buldu.doktora gittim 24 ekime gün verdi bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz bebişimin kalp atışlarını ve sağlık durumunu öğrenmeyi.allah herkese bu sevinci yaşatsın inşallah.yeni hamişlerinde gözü aydın allah sağlıkla mutlulukla kucaklarımıza almayı nasip etsin..sevgilerr

Geri