Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Allah hepinizin gönlündekini versin.
sema(zen) ablamın 6.hissi kuvvetlidir
yazıcak demişse inanın içinizden birileri buraya sevincini yazıcaktır... :):)

herkese günaydın,
carismacım yazdıklarını okuyonca gözlerim doldu -ay bende çok mu duygusal oldum ne :) Allah'ım hepinizi gönlünden geçenlere kavuştursun bi an önce. Hamişlerin duası kabul olurmuş diye hepinize hergün dua ediyorum. Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle..

Reglime 4 gün kaldı, hiçbir şeyden emin olamıyorum. Allah hayırlısını versin :)

Yine de bu ay olmasa da başka aylarda kullanırım diye gebelik testleri sipariş ettim, tanesi 16 ya da 17 YTL olması lazım, Medi Smart Switzerland Erken Gebelik Testi. Reglden önce yapılabilen pahalı testlerden. Lakin onun bile açıklamasında regl gecikmesinin beklenmesinin daha iyi olacağı söyleniyor :D Bir de Fortel almak lazım...

Bu arada regli gecikip de test yapıp negatif görenler üzülmesinler hemen, erken gebelik döneminde düşük b-HCG yüzünden testler doğru sonuç vermeyebiliyorlar.

Ben de Semazene katılıyorum, bu ay birileri burayı şenlendirecekler, umut verecekler buraya :) Biz de böyle sevineceğiz :26:

Bugün Carizmamla konuştuk biraz, Allah herşeyin hayırlısını versin dedik, ne olursa oluyor, bize düşen sabretmek, dua etmek. Kafaya takmamak lazım gerçekten, hayat bir şekilde devam ediyor. Geçen zamanın kıymetini bilmek gerek :) (değil mi Carizmam)

Bu arada Logicaldream canım, reglden önce hissettiğin belirtilerin var mıydı hiç merak ediyorum, varsa bu link'teki konuya yazar mısın? https://www.meleklermekani.com/gebelik/28452-erken-gebelik-belirtileri-5.html

Herkese sevgilerimle melekler :) Dualarım hep sizinle....

Güzel haberler duymak dileğiyle...

:)

Evet Nemesizimle dertlesmeyi özlemisim,
coktandir vakit bulamiyorduk.
Canim arkadasimin dedigi gibi....Kisaca herseyin hayirlisin, allahin izniyle müjdeli haberler alacagiz insallah :)

Benim regl sancilarim basldi yarin olurum galiba.....
Kizilim senin regl günün bugündü dimi? Ne haber?

LİSTE;

BeKLeMeDeKiLeR;

Gülgüzeli.................22 Temmuz(haber var mı?)
Güler.......................6 Ağustos (haber var mı?)

Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)
zuzus.......................15 Eylül(haber varmı?)

ÖZDO.......................10 Ekim
CaRiZmA.................. 11 Ekim
NEMESİS..................14 Ekim
Blackrain..................24 Ekim
minik melek .............24 Ekim
CHATLAK..................26 Ekim

Eros........................29 Ekim
Güldünyam..............10 Kasım

fnd72.....................(tarih belli değil)

HaMiŞLeR;

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii
selda.....................Eylülün ikinci güsel hamişiiiiiii....
güler...................... ekim ayının ilk hamişi

hadi inşallah ne mesis alırız sevindirik haberlerinide burda koca bir karnaval yaparız...:26::26::26::26:

allah hepimize sabırlar versin arkadaşlar..
bende bu aralar taktım biraz kafaya arkadaşlarımda bebişler görünce özlem duyuyorum sanki allah daha fazla aratmasın....
kimseye aratmasın......

canlarım benimmm....
günaydınnnnnn...
çok ösledim sizi bayadır giremiorum ama başıma gelmeyen kalmadı ve yıkılmak üzereyim artık yere:18:
belki sölemişimdir 2 aydır süren bi taşınma mevzumuz var 2 ay önce taşıncam diye toplandım bekliorum ama kendi evimizdeki kiracılar bir türlü çıkmak bilmedi..
şimdi tamçıktı kiracılar tadilata başlayalım dedik ustalarlşa uğraşması ölümmüş 15 günde onlar salladı eveli gün ohh dedim artık işlerim bitiyo allahın izniyle yeni evime geçiorum ama bu seferde evime hırsız girdi ve ne var ne yok götürdü...:uhu::uhu::uhu:
bi insan bu kadar mı şanssız bahtsız olur herşey bu kadar mı üst üste gelir yaa...
uykularım kaçıyo ev bomboş darmadağın diğer evimin tadilatı sürüyo psikolojim iyice bozuldu artık bıktım herşeyden yaşamaktan ve inanın çok yoruldum dayanamıyorum...dün taşıma şirketiyle görüştüm evimin tadilatı (çok fasla kalmasada) hala devam ediyo ama ben bgn taşınıcam...
evdeki nette tabi bi süre iptal..
inşallah işte olduğum zamanlar yazabilirim yazamasamda sizi çok öslüorum güsel haberlerinizi girer okurum canlarım benim...
kendinize çokkkkk ii bakın ve inş.hepinizen kısa sürede hamiş kalın..
öpüldünüzz:kiss:

Geri