Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

chatlakcım geçmiş olsun cnm.... carizmam benim reglim gelmedi bakalım belki 1-2 gün gecikmelimi gelecek yoksa 15 ekim gibi test yapacağım... hadi bakalım hayırlısı

Son düzenleme:

çok geçmiş olsun chatlak alaah sana sabır versin.. biraz bahtsızmışın ama oılsun ardır her şeyde bir hayır.

kızılım hadi hayırlısı bakalım inşallah hamişsindir canım

LİSTE;

BeKLeMeDeKiLeR;

Gülgüzeli.................22 Temmuz(haber var mı?)
Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)
zuzus.......................15 Eylül(haber varmı?)

ÖZDO.......................10 Ekim
CaRiZmA.................. 11 Ekim
NEMESİS..................14 Ekim
Blackrain..................24 Ekim
minik melek .............24 Ekim
CHATLAK..................26 Ekim

Eros........................29 Ekim
Güldünyam..............10 Kasım

fnd72.....................(tarih belli değil)

HaMiŞLeR;

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii
selda.....................Eylülün ikinci güsel hamişiiiiiii....
güler...................... ekim ayının ilk hamişi

liste güncellenmiştir .......:Laie_23:

Ins. kizilim, hadi hayirlisi.
Bende öyle bir belirti yok, zaten reglim düzensiz olmaya basladi son aylarda, 1 hafta bekleyelim bakalim, yine gelmezse bir test yapariz :)

günaydın melekler
chatlak geçmiş olsun canım ya canını çok sıkma dünya işi biri biter biri başlar kızıl ötesi inşallah hamilesindir seninle birlikte bizde seviniriz

benim yine moralim bozuk kızlar ama bu sefer hamişlik isteği değil bitanecik tatlı eşim iş seyahatine çıktı hafta sonları gelecek ama 1, 2 ay yalnızım
o gidince evde bu sezsizlik bu yalnızlık kötü oluyor her gidişinde bir kere daha anlıyorum asıl olan şu an sahip olduklarımız
semazen abla çok haklısın ya bu düşüncelerle günleri geçirirken bazı şeyleri kaçırıyoruz galiba
aslında çocuğumuzun olması yada olmaması değil sadece mutlu olabilmek bu hayatı doya doya yaşayabilmek ve sevdiklerinle yaşayabilmek neyse kızlar fasla duygusalım bu aralar Allah sonumuzu hayırlı etsin:cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile:

benim yine moralim bozuk kızlar ama bu sefer hamişlik isteği değil bitanecik tatlı eşim iş seyahatine çıktı hafta sonları gelecek ama 1, 2 ay yalnızım
o gidince evde bu sezsizlik bu yalnızlık kötü oluyor her gidişinde bir kere daha anlıyorum asıl olan şu an sahip olduklarımız
semazen abla çok haklısın ya bu düşüncelerle günleri geçirirken bazı şeyleri kaçırıyoruz galiba
aslında çocuğumuzun olması yada olmaması değil sadece mutlu olabilmek bu hayatı doya doya yaşayabilmek ve sevdiklerinle yaşayabilmek neyse kızlar fasla duygusalım bu aralar Allah sonumuzu hayırlı etsin:cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile:

çok haklısın canım önemli olan çocuk olması falan değil mutluluk ve evde huzurun olması benim olmuyordu eşimle bu aralar sorunumuz var ufak sorun ama bendeki bazı düşünceleri değiştirdi. artık çocuk falan istemiyorum.. rabimm vermiyo ama bazı şeyleri görerek vermiyomuş demekki.........

cnm blackrain alah kavuştursun canımm benim... allah hepimizin gönlüne göre versin hepimiz elbet birgün evlat sahibi olacağız gönlünüzü hep ferah tutun..
allaha emanet olun ışık ve sevgi ile kal canısı...

Geri