Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

:cry: kıslar benim reglim geldiii :cry: ümitlerim birdahaki sefere kaldı.... :cry:

offfff halbuki bu ay ciddi bir istek vardı evet oladu busefer demiştim... :cry:regl tarihim 13/10/2008

chatlak öncelikle sana çok geçmiş olsun canım benimm allah bir daha yöneltmesin.
Hırsızın adı bile kötü korkularını üzüntünü anlıyorum.Allah daha beterinden korusun inş...

Minik meleğimm yazını okuyunca üzüldüm..

çok haklısın canım önemli olan çocuk olması falan değil mutluluk ve evde huzurun olması benim olmuyordu eşimle bu aralar sorunumuz var ufak sorun ama bendeki bazı düşünceleri değiştirdi. artık çocuk falan istemiyorum.. rabimm vermiyo ama bazı şeyleri görerek vermiyomuş demekki.........

Sorun ne bilmiyorum ama sana sadece şunu diyebilirim.Her zaman için geçerli bu lütfen ama lütfen eşinle aranızdaki küçük sorunları beyninde düşünerek kendi kendine konuşarak büyültme imkanın varsa güvendiğin seni yanlış düşüncelere itmeyecek birilerinden fikir alışverişinde bulun..Ben yinede sana rabbim seni sevindirsin bebiş versin diycemm eşinlede umarım sorun neyse kısa zamanda çözümlemeniz dileğiylee...

Gelelim kızılımaa kız ben burda boşunamı konuşuyorumm :D
bunun için gözyaşı dökmee hakkından hayırlı değilmiş demekki allah saatini ve zamanını biliyordur.Bugün olmadı yarın
sonuç olarak hayırlı sağlıklı evlat olsun geç olsunn böyle düşünn daha yaşın ne başın nee yolun çok başındasın allah sağlık sıhhat versin.Rabbim yüzünü güldürsün inş..Üzülme canım benimm kıyamam ben sizleree
yine güzin abla damarım tuttu..Damamm sustummm :D:D

chatlak öncelikle sana çok geçmiş olsun canım benimm allah bir daha yöneltmesin.
Hırsızın adı bile kötü korkularını üzüntünü anlıyorum.Allah daha beterinden korusun inş...

Minik meleğimm yazını okuyunca üzüldüm..

Sorun ne bilmiyorum ama sana sadece şunu diyebilirim.Her zaman için geçerli bu lütfen ama lütfen eşinle aranızdaki küçük sorunları beyninde düşünerek kendi kendine konuşarak büyültme imkanın varsa güvendiğin seni yanlış düşüncelere itmeyecek birilerinden fikir alışverişinde bulun..Ben yinede sana rabbim seni sevindirsin bebiş versin diycemm eşinlede umarım sorun neyse kısa zamanda çözümlemeniz dileğiylee...

Gelelim kızılımaa kız ben burda boşunamı konuşuyorumm :D
bunun için gözyaşı dökmee hakkından hayırlı değilmiş demekki allah saatini ve zamanını biliyordur.Bugün olmadı yarın
sonuç olarak hayırlı sağlıklı evlat olsun geç olsunn böyle düşünn daha yaşın ne başın nee yolun çok başındasın allah sağlık sıhhat versin.Rabbim yüzünü güldürsün inş..Üzülme canım benimm kıyamam ben sizleree
yine güzin abla damarım tuttu..Damamm sustummm :D:D
sefgulüüü güzin ablaaaa haklısın bajııım ama işte insan bi an duygusallaşıyo

canlarım benimmm....
günaydınnnnnn...
çok ösledim sizi bayadır giremiorum ama başıma gelmeyen kalmadı ve yıkılmak üzereyim artık yere:18:
belki sölemişimdir 2 aydır süren bi taşınma mevzumuz var 2 ay önce taşıncam diye toplandım bekliorum ama kendi evimizdeki kiracılar bir türlü çıkmak bilmedi..
şimdi tamçıktı kiracılar tadilata başlayalım dedik ustalarlşa uğraşması ölümmüş 15 günde onlar salladı eveli gün ohh dedim artık işlerim bitiyo allahın izniyle yeni evime geçiorum ama bu seferde evime hırsız girdi ve ne var ne yok götürdü...:uhu::uhu::uhu:
bi insan bu kadar mı şanssız bahtsız olur herşey bu kadar mı üst üste gelir yaa...
uykularım kaçıyo ev bomboş darmadağın diğer evimin tadilatı sürüyo psikolojim iyice bozuldu artık bıktım herşeyden yaşamaktan ve inanın çok yoruldum dayanamıyorum...dün taşıma şirketiyle görüştüm evimin tadilatı (çok fasla kalmasada) hala devam ediyo ama ben bgn taşınıcam...
evdeki nette tabi bi süre iptal..
inşallah işte olduğum zamanlar yazabilirim yazamasamda sizi çok öslüorum güsel haberlerinizi girer okurum canlarım benim...
kendinize çokkkkk ii bakın ve inş.hepinizen kısa sürede hamiş kalın..
öpüldünüzz:kiss:

Chatlak, canım benim, çok üzüldüm birtanem. Büyük geçmiş olsun. Allah can sağlığı versin, cana birşey olmasın da. Her iş hallolur bir şekilde. İşlerinde de kolaylıklar diliyorum. Bir an önce net bağlanır da yine buralarda olursun inşallah. Moralini bozma hiçbir şey için, Allah çaresiz dert vermesin canım benim... Kendine çok iyi bak :) Ben de seni öpüyorum :kiss:

benim yine moralim bozuk kızlar ama bu sefer hamişlik isteği değil bitanecik tatlı eşim iş seyahatine çıktı hafta sonları gelecek ama 1, 2 ay yalnızım
o gidince evde bu sezsizlik bu yalnızlık kötü oluyor her gidişinde bir kere daha anlıyorum asıl olan şu an sahip olduklarımız
semazen abla çok haklısın ya bu düşüncelerle günleri geçirirken bazı şeyleri kaçırıyoruz galiba
aslında çocuğumuzun olması yada olmaması değil sadece mutlu olabilmek bu hayatı doya doya yaşayabilmek ve sevdiklerinle yaşayabilmek neyse kızlar fasla duygusalım bu aralar Allah sonumuzu hayırlı etsin:cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile:

Blackrain, Allah kavuştursun canım, inşallah çabucak geçer zaman. Sayılı gün çabuk geçer derlermiş. Zamanın kıymetini, yaşamın o anki değerini bilmek gerek, haklısın canım. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Üzme kendini, biz yanındayız bak :)

:cry: kıslar benim reglim geldiii :cry: ümitlerim birdahaki sefere kaldı.... :cry:

offfff halbuki bu ay ciddi bir istek vardı evet oladu busefer demiştim... :cry:regl tarihim 13/10/2008

Kızılım, birtanem, umuyorum ve Allah'tan diliyorum ki en kısa sürede, hayırlı, sağlıklı, akıllı evlatların olur, Allah nasip eder inşallah. Hayırlısı olsun her zaman, biz üzülsek de bazen kötü birşey diye, arkasındaki hayrı bilemiyoruz. Ne yapalım dualarımız seninle, inşallah meleğine kavuşacaksın ve bizimle haberlerini paylaşacaksın en kısa zamanda :) Moralini yüksek tut canım benim...

benim yine moralim bozuk kızlar ama bu sefer hamişlik isteği değil bitanecik tatlı eşim iş seyahatine çıktı hafta sonları gelecek ama 1, 2 ay yalnızım
o gidince evde bu sezsizlik bu yalnızlık kötü oluyor her gidişinde bir kere daha anlıyorum asıl olan şu an sahip olduklarımız
semazen abla çok haklısın ya bu düşüncelerle günleri geçirirken bazı şeyleri kaçırıyoruz galiba
aslında çocuğumuzun olması yada olmaması değil sadece mutlu olabilmek bu hayatı doya doya yaşayabilmek ve sevdiklerinle yaşayabilmek neyse kızlar fasla duygusalım bu aralar Allah sonumuzu hayırlı etsin:cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile:

canım yaa sana allah kavuştursun dememişimm şimdi farkettim demeden gitmekde içime sinmedi....

Blackrain, Allah kavuştursun canım, inşallah çabucak geçer zaman. Sayılı gün çabuk geçer derlermiş. Zamanın kıymetini, yaşamın o anki değerini bilmek gerek, haklısın canım. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Üzme kendini, biz yanındayız bak :)

nemesize katılmamak ne mümkünn aynen diyorumm :):)

sefgulüüü güzin ablaaaa haklısın bajııım ama işte insan bi an duygusallaşıyo

Haklısın canım yaaa valla sende haklısınn beni duyanda amma duygusuz diycekk:D
çok gözyaşı döken biri olarak yazıyorum benn yoksa o duygusallık bendede var fazlası ile hemdee ama sonuç kendimi üzmekle kalıyorum kimseye bişi olmuyor olan bana oluyor yaaa ve bu üzüntü eşimede yansıyor(du) al sana durup dururken huzursuzluk sebebii
sefgulüü kızımm :D kızılımm öpüyorumm senii ve sizleriiii

kızlar yazılarınızı okudum yine ağlattınız beni iyiki varsınız yalnızım diyordum ama yalnız değil körmüşüm o kadar çok insan varmış ki etrafımda en iyi dostum dediğim insanlar bile sizin kadar destek olamadı hepinizi çok seviyorum iyiki size rastlamışım

kızıl ötesi hayırlısı olsun canım bizde seninle umutlanmıştık ama daha yolun başındayız Allah ömür versin yeterki eminim hepimiz anneliği tadacağız

minik melek canım evlilik bu arada olur bunlar ben kızgınlıkla söylediğine inanıyorum birkaç güne eski halinize dönersiniz üzülme canım çözülemiyecek problem yoktur yeter ki karşılıklı anlayış ve sevgi olsun
bir yuva kolay kurulmuyor sen içini ferah tut canım benim

Evet arkadaslar, bende biraz önce regl oldum.... :) neden gülüyorsam :hmm:
Napalim hayirlisi
.....

Blackrain senin yazini atlamisim ben....
allah kavustursun arada olur böyle ayriliklar.

Minik Melek.. ne desem ki simdi ben...... arkadaslara katiliyorum arada olur sorunlar ama ciddi sorunlarin varsa biraz bekle istersen bebek icin... bu benim düsüncem etkilemek istemem seni.

Geri kalanlari öpüyorum hersey gönlünüzce olsun canlarim benim :kiss:
Herseye ragmen gülebilen CaRiZmA :D:D

carizmatikim canım benim ... üzülme cnm birdahaki aya umutlarımız allah hayırlısını versin canısı:kızılötesi:

Geri