Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hoşbulduk umarım hemen hamile kalanlar listesine eklenirim

hoşgedin çakıltaşı
bende 16 aydır istiyorum 3aydırda tedavi görüyorum umarım hepimizin olur.jeliboncum ayrıca vücut ısısında yükselme oluyomuş benim adetime 2 gün var test aldım kızlaaaarrrrrrrrrrr delirecem dün çok silik bi çizgi vardı bugün yaptım çizgi yok:boxing: ne yapçağımı şaşırdım

rehbercim sende hoş geldin kusura bakma sinirlerim iyice gevşedi.umarım bian önce hepimiz iyi haberler olcaz:Laie_23:

oooh şenlenmiş buraları
rehber ve çakıl taşı hoşgeldiniz herjese hayırlı cumalar allah bu mübarek günde dualarımızı kabul eder inşallah
kızlar ben bu ay ısı ölçüyorum bakalım yumutluyormuymuşum yumurtlama zamanında ateşin hafif çıkıyor eğer gebelik gerçekleşirse ısı düşmüyor gebelik olmazsa ısı normale dönüyor
sizler yapıyomusunuz

mrb kıslar hepinze hayırlı cumalar gerçekten burası çok ii bi site hepiniz çok sıcaksınız jelibon karanfil chatlak rehber krispi hepiniz çok iisiniz Allah hepimizin gönlüne göre versin güzel yarabbim bu güzel cuma gününün yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul etsin inş
GÜZEL ALLAHIM HZ MERYEMi BABASIZ HAMİLE KALDIRDIN HZ ZEKERİYA YI YETMİŞ YAŞINDAN SONRA BABA YAPTIN GÜZEL YARABBİM SEN BU MUCİZEYİ BİZEDE NASİP ET HERŞEY SENİN OL DEMENLE OLUR...AMİN

ha burada karanfilcim bence bir kere daha yap şu testi çünkü bazen hcg hormonlarımız düşük oluyor belki senin testin bu ana denk gelmiş olabilir hadi bakalım inş hayırlı haberlerini alırız.:26:

Geri