Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mrb kıslar hepinze hayırlı cumalar gerçekten burası çok ii bi site hepiniz çok sıcaksınız jelibon karanfil chatlak rehber krispi hepiniz çok iisiniz Allah hepimizin gönlüne göre versin güzel yarabbim bu güzel cuma gününün yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul etsin inş
GÜZEL ALLAHIM HZ MERYEMi BABASIZ HAMİLE KALDIRDIN HZ ZEKERİYA YI YETMİŞ YAŞINDAN SONRA BABA YAPTIN GÜZEL YARABBİM SEN BU MUCİZEYİ BİZEDE NASİP ET HERŞEY SENİN OL DEMENLE OLUR...AMİN
amiiiiiin amiiiiiin

Ben regl oldum, bilginize :)

mrb cnm regli olmuşsun üzülmedim desem yalan sölemiş olurum ama yinede sen haline şükür et çnk ben onuda olamıyorum bu yüzdende hamile olup olmadığımıda anlayamıyorum tedaviye bile başlamak için ilaçla reglimi getirtiyorum ne desemki bilmiyorum valla artık benimde herşey pazertesi günü belli olacak kan tahlili yaptırıcam çünkü regli olmuyorum ama hamilelikte olmuyor kesin sonuç için kan tahlili şart yani benim açımdan valla ne diyeyim artık hakkımızda hayırlısı güzelim sewgiyle kal....:diyar:inş birgün gelecek birgün kalacak hamiş olmamıza.....

ya umarım önümüzdeki ay hamile kalırsın carizma ama çakıl taşı çok haklı bu merak duygusu çok kötü birşey ben iki günden beri her 10 dk bir tualete gidiyorum bişey yok ama adet sancısı çekiyorum ve yarın olmam lazım birkaç defa test yaptım çıkmayınca çok üzüldüm birde kan veriyosun filan insan sıkıntıya giriyor oyüzden bu ay beklemek istiyorum ama çok farklı duygular hissediyorum ilk defa 5 gündür kabızım filan daha birsürü belirti

selam melekler
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza inşallah allah sizlerinde gönlüne göre verir en kısa zamanda hamiş haberlerinizi hep birlikte mutlulukla sevinçle paylaşırız..herkesii kocamann öpüyorum

kıslar ne oldu biliyormusunuz bende hiçbir belirti yok dmiştim ya bugün öğleden sonra kasıklarımda ve karnımın tam altında hafif hafif batmalar şeklinde ince ağrılar hissediyorum allahım şuraya bak ya en ufak ağrıları bile dikkate alıyoruz artık ne hallere düştük allahım sen acı bize yarabbim ama bende rehber gibi bu ay birtuafım piskolojikmidir nedir anlayamadım sanki hamişmişim gibi artık piskolojimizde öle olmuşki sanki kendimizi hamiş bile hissediyoruz valla gülesim geliyor kıslar kusuruma bakmayım:haha:

allah herkesin gönlüne göre versin arkadaşlar cuma akşamı allah herkesin dualarını kabul etsin yarabbim inşallah aminn.... çakıltaşı canım daularına katılıyorum allah kabul etsinn

slmm arkadaşlarrr ALLAH hepinizin dileğini kabul etsin umarım gerçek olurrr istedikelrinizz seviyorum sizi ve öpüyorummmm

günaydın millet nasılsınız bakem yahu yeni bir hamiş haberi alsakda rahatlasak demi yavv

Tesekkürler arkadaslar, sabir boraz sabir. Ben cok sabirsizimdir ama allah öyle bir kuvvet öyle bir sabir verdi ki bu konuda bana, herseyin hayirlisi. 2 ay daha hamile kalamazsam hormon vs. kontrollerim baslayacak esimle...

Geri