Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

teşekkür ederim canım çok saol sizlerle konuşmak iyi geliyor benim kaygılanma sebebim bulunduğumuz ilde yeniyiz hangi dr iyiyidir hangisi değildir pek bir bilgim yok birde eşimde test yaptı ve şonucu gayet iyi diploması gibi bakıyor:haha: ve her ay reglimde sanki gözlerimin içine imalı bir bakış atıyorrr :hhh:

benim eşimde yaptırdı test onda da herşey normal yok canım sende düşündüğün için yanlış anlıyorsundur. hatta biz eşimle espirisini bile yapıyouz.o diyo bana ''sana dedim kısır yeme kısır olursun dinlemedin beni '' diyor. bende diyoırum senin mayan bozuk :huhe: yani alınmıyorum ama cciddi konuşmamızda asla bana demez önemli olan sen ol yanımda çocuk olmasada olur çocuk olupta sen olmadıktan sonra napayım sensiz hayatı der allah razı olsun ondan. sende yanlış anlıyor olabilirisin. canım stres yapma.

ay siz karı koca tatlıymışınız:hhh: eee senin gibi şeker gibi bi hanıma da ancak bunlar söylenir canım ya saol bende işin biraz muhabbetindeyim Rabbim inş bizim kadar gönülden isteyen kullarına tez zamanda nasip eder inşallahhhhh

amin acnım bol bol rabbime dua ediyorum sende et elbet sesimiz duyar. allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. sende çok tatlısın canım teşekkürler :kiss:

oooo Muhabbete bak hele :hhh:

hamisler allah tamamina erdirsin insallah, darisi basima :zuha:

ben bi kac arkadasima ve anneme hamile kalmak istedigim söylemistim, simdi keske söylemeseydim diyorum, bazi arkadaslarim, canim kafana takma olur falan diyor, bende ya ben kafaya takmiyorum ki, sizde takmayin diyorum :D:D
su kontrolü ol bu kontrolü ol....bak esinde kontrol olsun vs vs .te allahim amaaaannn sanki ben bilmiyorum ne kontrolü olacagimi allah allah sinir ediyorlar beni...
Neyse....
herseyin hayirlisi....

Ben özele gittim genel bi hikayemi dinledi.ultrasonla baktı ve kanalların açık olduğunu rahim boyunun normal olduğunu hatta bu ay sol yumurtalığımın çalıştığını söyledi ve yumurta foliküllerini bile gösterdi.ben gebelik öncesi testlerden falan bahsettim ama önce bi 6 ay dene sonra bütün testleri yaparız dedi.aslında ben eksik olan bişe varsa onları tamamlayalım diye düşünmüştüm yoksa hamile kaldıktan sonra bunları yapmanın çokta bi fayası olacağını düşünmüyorum.neyse ki folik asit verdi.açıkcası doktordan pek hoşnut olmadım.birdahaki sefere başka birine giderim heralde.
Bu arada gülgüzeli tebrkler.allahım sorunsuz bi hamilelik geçirmek nasip eder inş.

evet önce süre veriyorlar bakalım hayırlısı hakkımızda. carizmacım keşke söylemeseydin kimseye uzun bi zaman sonra olmazsa üstüne gelebilirler

Üstüme gelme sorun degil, olmazsa olmaz, bu ben ve esimi ilgilendiren bi durum. Ama cok bilmislikler, heee sunuda deneyin bunuda deneyin diyenler, hic alakasi olmadan eee ne oldu bi gelisme var mi diyenler...yeter kardesim, sizene!! derdi sizi mi aldi... ben kafama takmamaya calisiyorum umursamiyorum onlar illa aklima sokuyorlar
neyse bugün sinirliyim biraz kusura bakmayin....

Üstüme gelme sorun degil, olmazsa olmaz, bu ben ve esimi ilgilendiren bi durum. Ama cok bilmislikler, heee sunuda deneyin bunuda deneyin diyenler, hic alakasi olmadan eee ne oldu bi gelisme var mi diyenler...yeter kardesim, sizene!! derdi sizi mi aldi... ben kafama takmamaya calisiyorum umursamiyorum onlar illa aklima sokuyorlar
neyse bugün sinirliyim biraz kusura bakmayin....

üstüne gelme derken bunu bahsetmiştim canım. neyse sen sakin ol boşver kim ne derse desin..

Geri