Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Sinir oldum bugüüüün.tam yumurtlama günüm herşey aleni yumurtluyosun diyooo evde kocam yok napim ben şimdi.sinirden ağlıcam nerdeyse.yokmu bunun başka bi çaresiiiiii.böle giderse ben seneler sonra ancak hamle kalırım.ööööfffff yaaaa.ağladım işte

Ne güzel bi umutla bekliyodum regl tarihimi belki olmam diye.şimdi oda yok.2 ay salla şimdi.bu iş böle düşün düşün nereye kadar.
Bi arkadaş yazmıştı kimdi hatırlamıyom ama hani kadına tecavüz ediyorlar hamile kalıyo nasıl iştir anlamadım.allahım işine karışmış gibi oldum ama affet beniii.tövbe tövbe

ağlama kıssss aaa bunun için ağlanırmı ne ayıp kimse duymasın:haha: olan var olmayan var:)

Melekler ben uzun zamandan beri takip edemedim sizi nasılsınız ne var ne yok listemiz uzmıştır umarım..Ben size glişmeleri haber verdimmi onuda bulamadım en iyisi baştan yazım dedim..
Ramazan Bayramından sonra gitiim doktora iki bebişim olacağını öğrendim...Bizim için süprizdi amam çabuk alıştık buna hele kızım onun sevinci görülmeye değerdi doğrusu..
Çevremdekiler hep allah yardımcın olsun diyor iki bebiş yaa ama benim tesellim ben hep alahıma kaldıramayacağım yükü verme diye dua ederdim demekki diyorum ben bunu kaldırıım bir değilde ikiş bebişle uğraşıcam olsun..düşüncesi bile o kadar güzelki aslında kik bebiş sarılacak bacağıma anne anne diye dolanacak peşimde ..seviçli ve meraklııym yani anlıyacağınız ..Aralık 19 undada inşallah cinsiyetini öğrenicem karnım belli olamya başladı..
Umarım bekleyen tüm melekler allah gönlünüze göre versin..güzel haberlerşninzi duyarım bundan sonra her gün girirp takip edicemsizi..hepinizi çok çooooookkk öpüyorum...Sevgiler..

şu tecavüz olauyına gelince. çok yanlış arkadaşlar bana kızmayın ama allah kimseye böyle bişi yaşatmasın. sonuçta tecavüz olayında isteyerek bişi olmuyo yada bizim gibi bebiş düşünmüyor madurlar. ordan kurtulmak ve üzüntü. biz ise bunu isteyerek ve çoğumuzda bebiş düşünerek yapıyoruz. işte düşündüğümğüz ve kendimizi sıkıntıya soktuğumuz için bu durumda oluyoruz. aslında bunu beiş olrak değil doğanın bir kanunu ve düşünmeden yapsak aynı sonuç bizde de olacak belki. allah hepimizin gönlüne göre versin......

amin canım aminn evet hepimiz biliyoruz düşünmememiz gerektiğini ama düşünmedende edemiyoruz değilmi ya varmıdır bunu bir çaresi

ayyyy canıımmm kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş:hhh::hhh: bi bilsem yöntemini hemen yapıcam herlade ilacı zaman olmalı

Geri