Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim inan şu an çok üzgünüm gerçekten diyecek bişey bulamıyorum.nolur güçlü ol güldünyam.kısmet böyleşmiş canım Allah'ın taktiri böyleşmiş güzelim ...üzmeyin kendinizi inşallah en güzel haberlerini tekrar alacağız senden canım ..kendine çok dikkat et .büyük geçmiş olsun:(

güldünyam geçmiş olsun canım,üzülme belkide hayırlısı böyledir benimde bebeğim olmuyor rabbim bizlere hayırlı çocuklar nasip etsin dualarım seninle canım allaha emanet ol selam ve dua ile.....

SA Bilgecim, Ecelin, Gülgüzeli... canlarım benim iyiki varsınız... varlığınızı bilmek hissetmek o kadar güzel ki.. Rabbim 2.5 ay o yüce duyguyu ağzıma bir parmak bal çalarcasına tattırdı..
hayırlısını istedik hep demekki böylesi hayırlıymış...
sancıyla kıvranırken bile meleğimi düşmeyecek sandım o kadar farklı bir ümitki... sonra çamaşırlarımdaki kanı görünce ayaklarım tutmaz oldu.. manasız bir şekilde doktora baktım oda ultrason cihazına .. bir ay önce ekranda gördüğüm meleğim orda yoktu... çektiğim acıyı unutup ağlamaya başladım...gitmişmi dedim dedim... evet dedi ..2.5 ayda hayatımı birden nasılda doldurmuş,... biran boşalı verdi hayatım...
hamd olsun ki inançlıyız ve böylesi uygunki böyle oldu... Rabbime teslim olmak düşer biliyorumki meleğimi hırpalayacak bişey yapmadım... Rabbim emanetini şimdilik geri aldı diye düşündüm... Hamd olsun bugün daha iyim... Rabbim kimseye evlad acısı göstermesin... 2.5 aylık bir bebiş bile bu kadar etkilerken, insanın dünyaya getirdiği evladı... düşünemiyorum...
mutlaka herşeyde bir hayır vardır. Yaşadığımız her olay bizi Rahmana daha çok yaklaştırmalı diye düşündüm, bunda da vardır bir hayır...
Rabbim bize bir esmasını lutfetmiş. Rahim.. Rabbimiz er Rahim dir... ve bizde dünyaya evlad getirelim diye bu esmasından bir tecelli lutfetmiştir... inş. hepimiz birgün sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evladlar dünyaya getirriz... vererek vermeyerek rızıklandırdığı her nimet için Şükürler olsun.. ve hamd olsunki siz gibi çiçeklerle beni karşılaştırdı iyiki varsınız...hepinizi çokkk ama çokk seviyorum...

Sen inançlı insansın, Allah inançlı ve sabırlı insanlara mutlaka gönlünden geçeni nasip eder, buna inanıyorum. Gücüne, netine, hayran kaldım birtanem. Bizim böyle olmamız gerekiyor işte. Kaderden başka herşey yalan. Ama göreceksin, sen bu sabır sınavını da başarıyla verip gönlünden geçene kavuşacaksın. Dualarım hep seninle, merak etme canım benim. Hep de öyle olacak.

merhaba güldünyam inan adına çok üzüldüm. unutma her şerde vardır bir hayır. vardır bunda da bi hayır. hayatta hep böyle inançlı ve kuvvetli ol inşallah. demekki böylesi nasipmiş.yinede biraz olsun tattın o duyguyu. allah sağlık versin yeterki. daha çok genciz hepimiz. derdini veren rabbim dermanınıda verir. üzme tatlı canını.yinede bukadar kuvvetli olman çok güzel. kendine dikkat et. unutma sen olmadan çocukta olmaz.....
:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping: bravo gücüne....

Allah razı olsun minik melek, insanın sizin gibi dostlarının olması çok güzel. Rabbim bize hep sabrı ve hakkı tavsiye etmeyi nasip ede inş. dün doktora gitik eşimle. bazı tahliller yapılacak... doktorumda, üzülme adetin gecikmişte yeni adet görmüşsün gibi düşün dedi. doktorumda o kadar tatlı bir bayanki hamd olsun tüm sevdiklerim herşeyden önce biliyorumki Rabbim benimle...
Rabbim herşeye kadirdir inş. hepimizin minik melekleri olur...
doktor 3 ay beklememizi ve korunmamızı söyledi tahliller normal çıkarsa 3 ay sonra korunmayı bırakabileceğimizi söyledi..hayırlısı akalım.. Rabbim sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evlatlar nasip eder inş. cümlemize...
hepinizi çok ama çok seviyorum can kardeşlerim...

hepinize hayırlı bayramlar dilerim arkadaşlar. umarım güzeel bir bayram geçiririzz.:pray::pray::pray::pray::pray: :date:

Geri