Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

:( Evet Canim 1,5 Yillik Evlİyİm. EŞİmde Sperm AzliĞi Var.. Klomen Kullandik Fayda Etmedİ.bende Sİzİn Yazdiklarinizi Okudum Belkİ Vardir Bu Konu İle İlgİlİ Bİlgİlerİnİz Dİye Üye Oldum.. Bakalim YilbaŞindan Sonra Doktora Gİtmeyİ DÜŞÜnÜyÜyorum....... Not::. Eltİm Bende 5 Ay Sonra Evlendİ 3 Ayinda Hamİle Kaldi.....nİsanda Da DoĞumu Var... Ve Ben Çokkkk Kiskaniyorumm Onu Öyle GÖrÜncenn.....offfffffff :18:

:( Evet Canim 1,5 Yillik Evlİyİm. EŞİmde Sperm AzliĞi Var.. Klomen Kullandik Fayda Etmedİ.bende Sİzİn Yazdiklarinizi Okudum Belkİ Vardir Bu Konu İle İlgİlİ Bİlgİlerİnİz Dİye Üye Oldum.. Bakalim YilbaŞindan Sonra Doktora Gİtmeyİ DÜŞÜnÜyÜyorum....... Not::. Eltİm Bende 5 Ay Sonra Evlendİ 3 Ayinda Hamİle Kaldi.....nİsanda Da DoĞumu Var... Ve Ben Çokkkk Kiskaniyorumm Onu Öyle GÖrÜncenn.....offfffffff :18:

Canım Allah hayırlısını versin, kolay değil elbet. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür. Sperm azlığı konusunda burada sıkıntı yaşayan arkadaşımız var mı bilemiyorum, varsa onlar da sıkıntılarını paylaşırlar. Burada hepimiz böyle dertleşiyoruz, birbirimize haberlerimizi veriyoruz. Allah'tan ümit kesilmez, boşver sen kimseyi kıskanma, dert etme. Senin kaderinde daha sonra bebeğine kavuşmak varmış demek ki. Sağlıklı, sıhhatli, hayırlı bir evlat olsun da varsın bir yıl sonra olsun. Herşeyin hayırlısını dilemek lazım. Senin için de öyle olsun...

Bu arada konyla ilgili araştırma yaparız sen merak etme ;)

Ayy Çok SaĞol Canim Yaa.. HergÜn İŞe GeldĞİmde Bakmadikkk Form Birakmiyom..bakalim Hayirlisi... DÜn Okudumm..keÇİboynuzu KÜrÜ İyİ GelİyormuŞŞ Onu Uyguluyoruz Şİmdİlİkk.canim.chatlak Nerde. Nese Artik Sik Sik Gİrerİm Bende.. ÖptÜmuralardayim..bu Arada Adim Ayse. Antalyadan..

Ayy Çok SaĞol Canim Yaa.. HergÜn İŞe GeldĞİmde Bakmadikkk Form Birakmiyom..bakalim Hayirlisi... DÜn Okudumm..keÇİboynuzu KÜrÜ İyİ GelİyormuŞŞ Onu Uyguluyoruz Şİmdİlİkk.canim.chatlak Nerde. Nese Artik Sik Sik Gİrerİm Bende.. ÖptÜmuralardayim..bu Arada Adim Ayse. Antalyadan..

Sana özel mesaj attım canım, orada da bilgi verdim. Doğru yerdesin merak etme. Canını sıkma, burada kafa dağıtırsın. Bekleriz her zaman, dertleşmek, içindekileri dökmek iyi geliyor insana. O sanıyorum işleri nedeniyle pek girmedi bir süredir. Ama birçok arkadaşımız var burada merak etme sen. İhtiyacın olduğunda buradayız :) Sitenin ilk kısmında yeni gelenlerle ilgili bir bölüm var, orada da kendini tanıtabilirsin herkese Ayşecim, iyi olur hem. Sevgilerimle

Hamile kalmak için dr.a gittiğimizde orada çalışan bir ebe bana bir tavsiyede bulundu. her gün 1 çay fincanı kekik kaynat ve içine 1 tatlı kaşığı bal koy iç dedi. Ben de yaptım hatta benimle birlikte eşim de her gün içti. işe yaradı mı bilmiyorum ama çalışmalarımızın 5.'sinde bu işi başarmıştık. zaten kekik suyu yumurtalıklardaki iltihabı temizliyormuş bence denemenizde fayda var hiçbir zararı yok sonuçta.......
smiley20.gif

İlgilenenler için; kekiği aynı çay gibi demliyorsunuz, az koyun ama kekiği çok acı olmasın, açık renkli oluyordu benim çayım....
İnşallah bir yararı olur sizlere, allah isteyen herkesin kucağını doldursun..
sizce işe yararmı?

NOTTT:::Kızlar kekik hakkında bunları buldum yalnız hamileler ve guatr olanlar kullanmamalı diyor..
KEKİK
(
thymus ) :İkiçenekliler sınıfının, ballıbabagiller familyasından; odunsu saplı, karşılıklı küçük yapraklı, sürüngen, çok yıllık timol kokulu alçak bir bitkidir. İçeriğinde thymol vardır. Güney Amerika'da yetişen thymus vulgaris türünden hafif sarı renkli uçucu kekikyağı elde edilir. İçeriğinde timol ve karvakrol vardır. Midevi, idrar söktürücü ve antiseptik olarak kullanılır. Yurdumuzda yabani kekik ve başlı kekik çok miktarda yetişir. Ancak mercanköşk türlerinin çoğu da kekik yerine kullanılmaktadır.

Kullanıldığı yerler:
Bedeni kuvvetlendirir. Hazmı kolaylaştırır. İştahsızlığı giderir. Sinirleri kuvvetlendirir. Kalp çarpıntılarını keser. Yemeklerin bozulmasını önler. Bağırsak iltihabını iyileştirir. Salgı bezlerinin düzenli çalışmasını sağlar. İdrar söktürür. Aybaşı kanamalarının düzenli olmasını sağlar. Bağırsak solucanlarının düşürülmesine yardım eder. Böbreklerde ve mesanedeki mikropları öldürür. Cinsel isteği kamçılar. Tansiyonu geçici olarak yükseltir. Hastalıklara karşı direnme gücünü artırır. Çocuklarda görülen kansızlığı giderir. Kan dolaşımını düzenler. Müzmin öksürük, astım, bronşit ve iltihaplı zatülcenp'e faydalıdır. Grip, beyin nezlesi ve anjinde şikayetlerin azalmasına yardımcıdır. Kekik suyu ile banyo romatizma ağrılarını dindirir. Kandaki şeker miktarını azaltır. Hamileler ve guatrı olanlar kullanmamalıdır.

Geri