Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

makbercim eşin biraz haklı bende evliyken eşim askerliğini yaptı onun 6 ay askerliği 6 yıl gibi geldi birde geride çocuk bırakırsa çok zor olur birde onu düşün

Makber arkadaslarin dedigini tekrarlamis olacagim...esin cok hakli düsünceli davraniyor :)

merhaba melekler yeni yıl hepimize kutlu olsun.inş.bu yıl rabbim bize meleklerimizi nasip eder.ben galiba bu ayda başarılı olamadım.reglime 1 hafta var ama ağrılarım başladı kısmet artık umutlar birdahaki aya.

makbercim hoşgeldin canım.aslında eşin çok haklı askerliğini yaptıktan sonra olması çok mantıklı ama hep sölüyorum biz çok sabırsızız.düşünsene bebeiş sahibi olmaya karar verdiniz.ha deyincede olmuyo.tam hamile kaldın eşin askere gitti.nolcak hamileliğin 9 yını yalnız geçireceksin.bu dönemde eşin desteği çok önemli.birazdaha sabret.bide beni düşün benim eşim ömür boyu asker ben napyım.ben buna kendimi hazırladım.belkide hamileliğimin belirli dönemlerinde yalnız kalıcam. ama senin fırsatın var bence bekle.hayırlısı Allahtan

Dolunaycım hayırlsı olsun ağrıların illede regl olucaksın anlamına gelmez hamileliktede oluyor kasık ağrıları

ne bileyim esracım çok üzgünüm bugün.ağrılar yavaş yavaş kendini göstemeye başlayınca sinirlerim zıpladı yine .seninde olmuşmuydu ağrıların aynı regl ağrısı gibmi oluyo

canım benim üzülme bu iki ağrıyı birbirinden ayırmak çok zor bir durum şimdi nasıl arif edilir bilemiyorum ama herikisindede oluyor merak etme bak ben test yapana kdr işde oldu diye çok zaman lavaboyo koşmuşumdur yani kimse hayır ben gebeyim bu durum bunun kanıtıdır diyemez ancak yaşayarak farkı anlman gerekiyor canım benim Rabbim vericek meleklerimizi lütfen biraz sabır.........

evet bende belirtileri yaşıyorum hamiş değilim ama bu aralar başka bişeyi takıntı yaptım rabbim bilir hayırkısını diyorum başka amaçlarım var önce o amaçlarımı gerçekleştirmeye karar verdim ve bebek işini düşünmyeceğim allah hakkımızda hayırlısını versin

hayırlısı jeliboncum zaten ne zmn düşünmeyi bırakırsanız o zaman oluyor galiba formül bu......

BEN SİZİ ÇOKKK ÖSLEDİMMMMMMMM...:uhu::uhu::uhu:
AMA GELİYORUM YAKINDA...
HII BUARADA HABERLER AYNI REGL OLMAYA DEVAM :grev:

Geri