Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm kızlarr bu gün dr a gittim ve can sıkıcı bi haber aldımm düşük tehlikem varmışş progestan verdi araştırdım şimdi netten düşüğü engellemiyormuş çok üzgünümmm yaa ne olur bana dua edin melekler buna çok ihtiyacım varrr

canımm aman dikkat et kendini yorma moralinide bozma dualarımız seninle ....

inşallah hayırlısıyla birşey olmaz canım yaa moralini bozma herşeyin hayırlısını iste

esracım tüm dualarım seninle meleğim allahın izni ile birşey olmaz inşallah ..
kendine dikkat et.... Allaha emanet ol meleğim....

kıslar mrb nasılsınız bakalım esracım hamiş olduğunu yeni öğrendim hayırlı olsun ve allh bebeişini kucağına almayı nasip etsin inş bende bu rarada hsg çekilicem onun için beklemekteyim regl den sona olacakmışım eşimde bende hsg ışında tüm tahlillerimizi yaptırdık hsg den hemen sona tabi inş bi sorun çıkmazsa aşılamaya geçicez kıslar benim için dua edin ne olursunuz bende sizler için ediyorum Alllah a emanet olun.......

selam canlarım benim buaralar çok yoğunum yüsden giremiorum...
listemizde şöle bi baktımda uutulmuş gitmişşş:sinir:
artıııı artık karar verdim pazartesi allahın izniyle dr a gidiorum eşim gitti geçen hafta bi problem çıkmadı
kendimi o kadar alıştırıp hazırlamışımki onda bişi çıkacağına çıkmayınca üzüldüm valla
diodum ki hep kendi kendime kesin eşimde varikosel var :laugh:
ama maalesef dr sperm sayın durumun herşey normal herhangi bir problem yok sende...
karşındaki insan %100 sağlıklıysa eğer bebğinizin olmaması için hiçbir neden yok demişşş..anlıcağınız sorun bende..
bakalım pazartesi ne çıkacak:şey:

canım allah hakkında hayırlısını versin inş.. yakında hep birlikte bebişlerimizi severiz :)

selam canlarım benim buaralar çok yoğunum yüsden giremiorum...
listemizde şöle bi baktımda uutulmuş gitmişşş:sinir:
artıııı artık karar verdim pazartesi allahın izniyle dr a gidiorum eşim gitti geçen hafta bi problem çıkmadı
kendimi o kadar alıştırıp hazırlamışımki onda bişi çıkacağına çıkmayınca üzüldüm valla
diodum ki hep kendi kendime kesin eşimde varikosel var :laugh:
ama maalesef dr sperm sayın durumun herşey normal herhangi bir problem yok sende...
karşındaki insan %100 sağlıklıysa eğer bebğinizin olmaması için hiçbir neden yok demişşş..anlıcağınız sorun bende..
bakalım pazartesi ne çıkacak:şey:

chatlıkcım üzülme inaşallah bişey çıkmaz ama bu durumu çok iyi biliyorum benimde eşim gitmişti ve herşey normaldii hattan normaldende iyiydii bu durum canımı çok sıkmıştıı:D diyodumm ohh sen iyisin diplomayı aldınn:D ve bendede bişey çıkmamıştıı ama yinede diyordum yinede bende:D hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

kıslar mrb nasılsınız bakalım esracım hamiş olduğunu yeni öğrendim hayırlı olsun ve allh bebeişini kucağına almayı nasip etsin inş bende bu rarada hsg çekilicem onun için beklemekteyim regl den sona olacakmışım eşimde bende hsg ışında tüm tahlillerimizi yaptırdık hsg den hemen sona tabi inş bi sorun çıkmazsa aşılamaya geçicez kıslar benim için dua edin ne olursunuz bende sizler için ediyorum Alllah a emanet olun.......

çakıltaşım teşekkür ederim Allah hepinize nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın hadi bakalım hayırlısı sonucunu merak ediyorum bizleri habersiz bırakmaa ve stres yapma

Geri