Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım esracım allah yardımcın olsun dikkat et canım dr n,ini sözünden çıkma llah kucağına almayı nasip eder inşallah

çakıltaşı canım allah yardımcınız olsun inşallah gönlünüze göre olur herşey

chatlakçım canım sende dr işini aksatma inşallah bir sorun çıkmaz allah yardımcın olsun

selam canlarım benim buaralar çok yoğunum yüsden giremiorum...
listemizde şöle bi baktımda uutulmuş gitmişşş:sinir:
artıııı artık karar verdim pazartesi allahın izniyle dr a gidiorum eşim gitti geçen hafta bi problem çıkmadı
kendimi o kadar alıştırıp hazırlamışımki onda bişi çıkacağına çıkmayınca üzüldüm valla
diodum ki hep kendi kendime kesin eşimde varikosel var :laugh:
ama maalesef dr sperm sayın durumun herşey normal herhangi bir problem yok sende...
karşındaki insan %100 sağlıklıysa eğer bebğinizin olmaması için hiçbir neden yok demişşş..anlıcağınız sorun bende..
bakalım pazartesi ne çıkacak:şey:

cnm allahın izni ile inşallah sende de bir sorun yoktur
ve en kısa zamanda bebişini kucağına alırısn
sakın üzülme bitanem .. sende biliyorsun ki bu işin en büyük sorunu moral
moralini hep yüksek tut...

canlarım benimmmmm günaydın hepiniseee....desteğiniz için hepinize çokk çokk çookkkk teşekkürler sizdende aldığım moralle dün gittim sonunda dr a ve küçük bi mantar dışında şuan işçin herşey normal görünüyooooobirde haftaya adetliyken gidip FSH-LH-EZ-PRL-TSH testleri yaptırıcammmneyse bunlar umarım adet olmamda gerekde kalmassssssssss

canlarım benimmmmm günaydın hepiniseee....desteğiniz için hepinize çokk çokk çookkkk teşekkürler sizdende aldığım moralle dün gittim sonunda dr a ve küçük bi mantar dışında şuan işçin herşey normal görünüyooooobirde haftaya adetliyken gidip FSH-LH-EZ-PRL-TSH testleri yaptırıcammmneyse bunlar umarım adet olmamda gerekde kalmassssssssss

cnmmm benim senin adına çok sevindim..... :eek:yy::eco:
ohh beee demişsindir inanırım ve bende diyorum ohhh beee :D
Nice sağlıkla güzel günler senin olsun canısı....

chatlakcım çok sevindim hadi hayırlısı inşallahhhhh müjdeli haberlerinide duyarız inşallahhhh

haydi hayırlısı çahtlakçım müjdeli haberlerini alırız inşallah dikkat et kendine dr nin sözünden çıkma :kiss:

cok uykum var :123:
bugün dra gidip hormon testimin sonuclarini alacagim hadi hayirlisi....

hadi bakalım carizma bizide habersiz bırakma hem uykun varr falan diyorum kiii acaba.........

Geri