Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ayyyy canlarım bende özledim sizi vallahiii. bende gidicem dr ye biraz elime nakit geçti allah nasip ederse gideceğim. carizmacım hadi allah yardım etsin inşallah sende hemen alırsın hamiş haberini..

çok sevindim jelim yaaa çok mutlu oldum hadi seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz..........

merhaba melekler uzun zamandır takip edemiyorum sizleri ama herkesler kaybolmuş buralardan.noldu b,izlere hepimizin umudu bittimi yoksaaaaaaaaaaa:(

esrecım merhaba nasıl gidiyor hamilelik inş.bi sorun yoktur.ben hala beklemedeyim bu ay kendimi pek dinlemedim başka şeylerel uğraştım yani anlıcan stres yapmadım hayırlısı bakalım şubatın 1 ini bekliyorum.

Canım benim evet bezginim hamileliğim çok zor geçiyor ağır birazz:((( ondan bezginimm ama değer diyorum melişime çekiyorum işde hadi bakalım takip ediyorum seni inş hayırlı haberlerini duyarızzz öpüyorum hepinizi........

canım benim eve bezginim hamileliğin malum en zor dönemleri ve ben ağır geçiriyorum ama ne yapayım melişim için katlanıyorum tabee Allahım daha büyük sıkıntı vermesin hadi bakalım hayırlı haberlerini duyarız inşallah seni takip ediyorum

Geri