Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

oyy canım benim hadi bakalım bana destek ol diet bölümüne gel kakrlıyız dönmek yok regl oldum ama yinede bırakmadım oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

kıslarrrr günaydın, yaaa ben çok sıkıldım valla her ay her ay aynı şeyler belirti var icraat yok, bu ayda karavana. içimden bi ses boşver, şuanki rahatlığını bebek olunca çok özliceksin, keyfine bak zamanı gelince elbet olur diyor ama. bu sanırım züğürt tesellisi gibi bişey. yaaa eltim istemiyordu hamile kalmış düşürdü, kuzenin eşi istemeden hamile kalmış aldırdı bizden sonra evlenen herkesin ya bebişi oldu ya eşleri şuan hamile, kayınvaldem 3 kere bebek aldırmış kocasıyla doğru dürüst biraraya gelmemelerine ramen düzenli cinsel yaşamları olsa ne yapacaklardı. bizde deliler gibi çabalıyoruz olsun die yok yok yok :(:( yüce rabbimin gücüne gitmesin isyan gibi oldu biraz ama ne yapayım çok doldum, testin sonucunu alınca salya sümük 2 saat ağladım. bende eşime, anneme, babama, kardeşime müjde vermek istiyorum onları sevindirmek istiyorum :(

oyy canım benim hadi bakalım bana destek ol diet bölümüne gel kakrlıyız dönmek yok regl oldum ama yinede bırakmadım oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

aynen canım benim dönmek yok...hedef 55 kilo olmakk:)hatta va hatta 50 kilo olmak...canım lahana suyunuda dene....bende deneyecem...bide bende spor aletleri yok hareket ve günde sadece 2 öğün yiyerek zayıflamaya çalşıyorum...neyse diyet bölümüne geliyorumm:)

canım sıkkın bu ayreglim hiç doğru düzgün gelmedi 5 gün önce geldi ve az geldi yicem kafayı yaff ayrıca kızlar bende hsg yolcusuyum fikirler verin morale ihtiyacım var

bunu soranlara bi yakınım çektirdi korkulacak bişi yokmuş diye moral veren sendin ne oldu jeliii:D canım şaka bi yana benim bu konuda bilgim yok ama endişelenme reglinin az gelmesine gelince olabilir normaldir diyeceğim aksi bişey söylemeye korkuyorum:D ayrıca sıkma canını hadi bakalım sonuçları heyecanla bekliyorum

iyi geceler arkadaşlar aranızda dr. ibrahim saraçoğlu'nun kürlerinden deneyen var

bunu soranlara bi yakınım çektirdi korkulacak bişi yokmuş diye moral veren sendin ne oldu jeliii:D canım şaka bi yana benim bu konuda bilgim yok ama endişelenme reglinin az gelmesine gelince olabilir normaldir diyeceğim aksi bişey söylemeye korkuyorum:D ayrıca sıkma canını hadi bakalım sonuçları heyecanla bekliyorum

bitanem hsg den korkmuyorum da işte nasıl bir süreç onu merak ettim öncesinde geliba antibiyotik falan alınıyor. onları kastettim:D:D:D ben kiimmm kormek kim :D:D:D:fear: moral açısından azcık çöktüm çünü maddi şeyler bunnlar ve güvencemiz yok malesef :( :uhu:rabbim yardım etsin

artık zayıflıyorum kızılım senide bekliyorum :D:D

boyum1.64 kilom 73
diyete başlangış kilom
2.2.2009___73
15.2.2009__?

:D:D:D:D:D jellim ohh ne güzel başlayabilmişsin ben hastalıktan dolayı bir haftada 5 kg vermişim haberim yok.. tabii bu süreçte ağzıma sadece yoğurt çorbası ve ilaçlar girdiğinden olsa gerek .... :D kanımca bu motiveyle ben de devam edebilirim.... :D

bitanem hsg den korkmuyorum da işte nasıl bir süreç onu merak ettim öncesinde geliba antibiyotik falan alınıyor. onları kastettim:D:D:D ben kiimmm kormek kim :D:D:D:fear: moral açısından azcık çöktüm çünü maddi şeyler bunnlar ve güvencemiz yok malesef :( :uhu:rabbim yardım etsin

anlıyorum cnm ya he ne olursa olsun hepsi stresli bir süreçç benimde ikili test zamanım geldi elim yüreğimde Allah hepimiizin yardımcısı olsunnn

artık zayıflıyorum kızılım senide bekliyorum :D:D

boyum1.64 kilom 73
diyete başlangış kilom
2.2.2009___73
15.2.2009__?

:D:D:D:D:D jellim ohh ne güzel başlayabilmişsin ben hastalıktan dolayı bir haftada 5 kg vermişim haberim yok.. tabii bu süreçte ağzıma sadece yoğurt çorbası ve ilaçlar girdiğinden olsa gerek .... :D kanımca bu motiveyle ben de devam edebilirim.... :D

canım hastalıpına üzüldüm ama kilo vermene sevindim inşallah sağlıkla devam edersin bence bırakma diyeti bahaneyle başlamışın :D

Geri