Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

dr dan geldim herşey normal çıktı eşimin sperm sayısı normal ama hızı düşükkkk :(kıslarr ne yeireyim ben kocişimeee yardımm lütfennnbirde aşılama yapan varmı aranızda nasıl oluyo zormu olmadı onu yapıcakmışızz hayırlısı bakalım... 24

dr dan geldim herşey normal çıktı eşimin sperm sayısı normal ama hızı düşükkkk :(kıslarr ne yeireyim ben kocişimeee yardımm lütfennnbirde aşılama yapan varmı aranızda nasıl oluyo zormu olmadı onu yapıcakmışızz hayırlısı bakalım... 24

cnm beniiiim inan çok sevindim senin adına herşey normal olmasına
eşine gelince bol bol fıstık fındık ballı muz yedir... aşılama konusuna gelince pek bi fikrim yok cnm..
herşeyin hakkında hayırlısı olması dileğimle :kiss:

merhabakar canlarım size bilgi virmeye geldim.
eşimle birlikte dr ye gittik.dr benim rahim ağzımdaki dmarlaşmanın arttığını söyledi.çok şükür yakılınca geçiyormuş.yumurtalıklarıma baktı çok temiz sorun yok dedi.bu damarlaşmanın gebeliğe engeli varmı dedim yok dedi. eşimden tedt istde malum testi.banada tekrar smear testi yaptı. pzrtesi alıcam sonucu dr ye gidicem. sonucuna göre yakıcam damarları dedi.sonra ya bize yine 3 ay müddet vericek hsg çekecek yada direkt hsg vericek. hakkımızda hayırlısı bakalım. inşlalah hayırlısı doğru olan olur. kendinize iyi bakın. bu arada eşim koşu bandı ve zayıflama bisikleti aldı.kendimi ona verdim artık. zayıflayacağım dr söylemedi ama kendim karar aldım artık zayıflamam şart oldu 72 kilo oldum herife mahçup olurum zayıflamazsam :minik: hadi bakalım

jelicim allah hakkınızda hayırlısını versin dualarım sizinle ...... bu arada bende bundan 10 yıl öncesinde 80 kiloydum boyumda 1,64 m emin ol inanınca kendine güvenince insan zayıflıyor şuan 61 kiloyum sadece biraz boğazına dikkat et bol bolda egzersiz :)

arkadaşlar aranıza benide alırmısınızz:(..benim bir oğlum var beni bilenler bilir...ama..ikinciyi düşünüyorum fakat...kaç kere denememize rağmen olmuyo olmuyo olmuyooooooor....canım çok sıkkın ...doğumdan bir sene sonr adoktora gittiğimde rahmimin idarar torbası tarafından kapandığını söledi yani rahim ağzı idarar kesesine doğru dönmş bu nedenle çocuğun olmaya bilir demiştii..ama %50 bir ihtimalle..demiştii...off canım çok skıkılıyor...benide alın aranıza....herkesin hayırlı haberleri gelir inşallahh....

öncelikle allah hakkında haıytlısını versin canım. ama tedvisi varsa bunun bence başla.%50 iyi ihtimal var %50 kötü ihtimal var demişin neden se %50 kötü ihtimaller hep bebek isteyenleri bulur. tedavine başla derim şansa kalmasın işin. ama takma kafaya tabiki rabbim bilir. ama sen tedbiri al takdir rabbimden.bende dr ye gittim sonuçta akut ihtihaplı bişiler yazıyor dr ye göstericem en önemlisi artık adet sancılarımdan kurtulucam bunun için çok mutluyum dr damarlarımı yakıcakmış. lisedeyken ağrılar yüzünden rahmimi aldırmayı bile düşünmüştüm çok ağrım oluyor.
neyse..

meçhulcüm dediğim gibi canım işin en önemli kısmı moralle başlıyor. moralini iyi tut. en azından bir evladın var allah bağışlasın. bize bak bide.

dolunay şubatın 1 geçeliiiiii hani nerde paylaşımın haberlerin birde millete kızıyon:D ne oldu merak ettimm meçhulümm cnm Allah seninde gönlüne göre versinn cnmm inşşş tez zamanda ama başlama olmuyor demeyee zaten olmuyorr yok olucak ama henüz yok var:D jelicim gelelim sana haberlerini okudum çokda sevindim güzel başlangıçlara doğru adımlar atmışsınn beklemekle olmuyormuş demekkkkk inşş hayırlısı canımmm carizmaaa gözümmm sendeeeee:hhh: herkesi takip ediyorum kızlar yaa hadi hamiş kalında gelin benim konum boş kalıyorr:(( tek hamiş benim dicem ama burçin deli kız nerdeler bilemiyorum:((

sağolun kızlarr...teşşekürler yorumlaırnız için jelim bu arada gidiicem bu hafat doktora haber veriririm...

esracım burçin kayınvalidesine gitti biraz ord akalıcak ondan yok ortalarda ii oda bebeğide selamı var size...

teşşekürler destek için..jelim bende killo vermeye başladım

boyum:1,68

kilo:68

şuan 65 olmuşum....::D

3 hafta falan oldu başladım bakalım ne kaadar kilo veriyorum

Geri