Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

geçmiş olsun dilekleriniz için teşk ederim başım ağrıyo bi yandan midem çok fena zor oturuyorum başında hepinizin affına sığınıyorum aranızda olamadığım için yine girmeye çalışırım hepinizi çok seviyorum bağımlı oldum size yine görüşürüz dua edinde ağrılarım dinsin birlikte olalım hadi byby tatlışlar

tamam şekrler sırf sız istiyonuz diye kalkıyorum ha uykum olduğundan diğilde siz uyu diye ısrar ettinizya ondan uyuyayım bariii haaaaaa hadi öptüm sizi bayyy

Selam arkadaşlar.nasılsınız.ben bugün hiç iyi değilim dün iyiyim iyiyim dedim kendi kendimi nazar ettim galiba:(böyle giderse orucumu bile bırakıcam.sekreter arkadaşta istifa etmiş akşam.santralde bana kaldı bugün.eve sağ salim düşersem çok sevinicem

Selam arkadaşlar.nasılsınız.ben bugün hiç iyi değilim dün iyiyim iyiyim dedim kendi kendimi nazar ettim galiba:(böyle giderse orucumu bile bırakıcam.sekreter arkadaşta istifa etmiş akşam.santralde bana kaldı bugün.eve sağ salim düşersem çok sevinicem
aaa dikkat et kendine semra ayrıca oruç bu kadar sıkıntı çıkarıyorsa tutma canım benim..

:laugh:benimde boynumkoptu burnumda akıp duruyo ama kalkamıyom başından ya biri bişi yazarsa cevalamadan kalkmıyım diyom ama yaw ayrılamıyom yaniiihahahahahahahahahahahaha
nurcum geçmiş olsun senin hastalık ilerliyor galiba dinlen kendine iyi bak.limonla ara nasıl.bak çok iyi geliyor.su katmadan içebilirsen yarım çay bardağı bile olsun hemen farkediyo.yemeklerden sonra iç muhakkak.

ya sağdan soldan tutarsın dediler.kendimi iyi hissediyorum diye tutuyordum.akşam çok kötü oldum bırakıcam galiba.borç hanemize yazılcak artık.bebişimize bir şey olmasında.sen nasılsın
iyiyim canım ne olsun yumurtlama haftamdayım kasık ağrılarım ve akıntım var..bunun dışında ramazan davetler falan uğraşıoz işte..hamilelerin duası kabul olurmuş bizler içinde şu mübarek günlerde dua et canım başkasının sana yaptığı dua kendi kendine yaptığın duadan daha makbulmuş..

iyiyim canım ne olsun yumurtlama haftamdayım kasık ağrılarım ve akıntım var..bunun dışında ramazan davetler falan uğraşıoz işte..hamilelerin duası kabul olurmuş bizler içinde şu mübarek günlerde dua et canım başkasının sana yaptığı dua kendi kendine yaptığın duadan daha makbulmuş..
allah sizede göstersin canım.hep aklıma geldikçe dua ediyorum hepinize.özellik ramazanın bereketiyle rabbim hepinizi güldürür inşallah

Geri