Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

fatoşcumm cnm inşallah emeğinin karşılığını alırsın bu ay bende gidicem dr bir adetim gelsinde bende yaptırıcam çatlatma cnm inşallah sendende alırız güzel haberler bu arada selzehh nerelere kayboldu cnm haberin varmıı
Toprim yaa sendemi adet oldun:S bnede senden umutluydum amma:S,neyse sağlık olsun,sende bir görün doktoruna,samsunda merkezde oturuyorsan sana dr.tavsiye edebilirim canım eğer sabit bir dr.yoksa

valla şuan dr.bişey demedi yani para işini hiç söylemedi bizde şaşkınlıktan sormadık anlıcağın ama öğrendiğimde yazarım tekrar canım inan bişey bilmiyorum ssk.ödemez mi ki acaba?iğnem mesela raporla çıkartıldı ssk ödeme yapıyomuş 85 falan dı ama daha almadım ablamlar ecz.cı onlara verdim akşama getiricekler eve soğuk yerde saklanması lazımmış çünkü yanıma getiremedim

cnm ben iğneyi 20 küsüre almıştım hemende vurdurmuştum inşallah çok pahalı bir işlem değildir keşke sorsaydınız cnm gerçi sonuç bebiş olsunda katlanıcaz tabii oda başka

tşkler ebrucum iyiyim reglimin bitmesini bekliyorum sen nasılsın evet 3 haftadır yoktum yeni geldim sorun senin netinde diil hayatım bende aynı sorunu yaşıyorum genel bi sorun var galiba sitede

amin canım hoşbuldum çalışmalar için reglimin bitmesini bekliyorum :) 3 haftada o kadar çok sayfa birikmişki okuyamadım kim ne halde bilmiyorum canım dualarım seninle inşallah müjdeli haberi vericeksin bize inancını kaybetme sürekli olumlu düşün aşılamadan sonrada hareketlerine ve kendine dikkat et bitanem

hadi bakalımmm çalışmalara tam gaz devam edersin.inş.hayırlısıyla gelir seninde meleğinnn sabrının karşılığını alırsın sende en yakın zmanda tatlım.herşey için çok sağol valla allahım hepimizin dualrını kabul etsin inş.kendime dikkat edicem zaten yatıcam aslında ama burdan izin alabilirmiyim çok merak ediyorum artık iyice göze batmaya başladım.hep izin alıyorum bu işler için ama zor durumda da kalıyorum.en yapıcağımı bilemedim:(

Geri