Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar biz ev hanimları için uyumak ne mümkün...geldim yeniden....eboşçum hoş geldin,çok sevindim canım,canım yeniden sormuş olacağım ama sen regli dönemin geldiğinde nasıldın canım,hamişlik belirtisi olarak söyleyebileceğin şeyler yani...

Ya hiç sorma duygucuğum,dört gözle yollunu beklersin olmaz tek denmeyle tek kaçak ilişkiylede olur işte Allahın tadiri,ameliyat olalı 3 ay oldu sanırım bende nasıl hesaplıyacağımı şaşırdım Temmuz 10 ameliyat olalı ona göremi hesaplamalıyım ki?ağustos sonuydu en son kontrole gittiğimde canım herşey gayet güzel rahimd etemiz filan demişti dr.ameliyat yerimde eski haline döndü bir problem yok ama bayramdı tatildi derken hiç daha dr.uğramadım,önümüzdeki hafta düşünüyorduk işte bakalım kısmet:S
evet canım 3 ay olmuş ama kalbini ferah tut bak kontrole gittiğinde herşey yolunda demiş rahim falan temizmiş belki 6 ay çoçuk yapmayın demeleri genel olarak kişinin rahminin ve bünyesinin kendine gelme sürecidir herşey allahtan canım vardır bundada bi hayır inşallah problem yaşamazsın varsa bile zannetmiyorum alacaklarını herşey gönlünce olsun bitanem

Selam kızlar.Ne güzel burası oldukça kalabalık bugün.Ben okul açıldığından beri uzak kaldım burdan.hastalıklar ve toxoplazma yüzünden çalışmalarada başlayamadık daha.Ama arasıra açıp bakıyorum neler oluyor diye.Sizleri unuttum sanmayın.

arkadaşlar sizden çok özür diliyorum...çıkmak zorundayım iş yerinde değilim sadece size haber vermek için arkadaşımın ofisinden yazdım şimdi eve gidiyorum evimde net yok yarın bol bol görüşürüz...

inşallah sorun yaşamazsın canım yaşarsanda dediğin gibi çıkışını istersin zaten güzel bi mesleğin var çalışmak istediğinde fazla beklemedin hemen bulursun kendine göre bi iş dualarım seninle hayatım inşallah aşılaman tutar

canım benim çok sağolll öyle yapıcam zaten artık kimseyi sallıyamam sinir stres oldumm ne gerek var.neyse inş.aşılama tutarda morel olur benim için hemde meeleğime kavuşurum

evet canım 3 ay olmuş ama kalbini ferah tut bak kontrole gittiğinde herşey yolunda demiş rahim falan temizmiş belki 6 ay çoçuk yapmayın demeleri genel olarak kişinin rahminin ve bünyesinin kendine gelme sürecidir herşey allahtan canım vardır bundada bi hayır inşallah problem yaşamazsın varsa bile zannetmiyorum alacaklarını herşey gönlünce olsun bitanem
Oyy canım benim evet hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz için ama olursa bayağı bir süpriz olacak bizim için,o vakitler nete yoktu hesaplayamamıştım ovulasyon tarihimi bizde nasılsa olmaz diye bayağı bir rahat davrandık sanırım,ve belirtilerde ilkkiyle aynı bilemiyorm nolcak:D ataşım var cayır cayır yaniyimmm:D

Geri