Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Oyy canım benim evet hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz için ama olursa bayağı bir süpriz olacak bizim için,o vakitler nete yoktu hesaplayamamıştım ovulasyon tarihimi bizde nasılsa olmaz diye bayağı bir rahat davrandık sanırım,ve belirtilerde ilkkiyle aynı bilemiyorm nolcak:D ataşım var cayır cayır yaniyimmm:D

ayy canım ya inş.hamile olursanda bi problemle karşılaşmazsınn ve sorunsuz bebeğini göbüşünde taşırsın tatlımmm allahım herkesin gönlüne göre versin.vardır bi hayır merak etme

ayy canım ya inş.hamile olursanda bi problemle karşılaşmazsınn ve sorunsuz bebeğini göbüşünde taşırsın tatlımmm allahım herkesin gönlüne göre versin.vardır bi hayır merak etme
Ah canım benim inşallah bir problem yaşamayız,ama dr.ısrarla 6 sakın hamile kalma demesi aklımı kurcalıyor:S sakıncalı belliki bu kadar ısrarcıydı,kaza işte olursada mucize olucak yani:uhu: Rabbim şimdilik sizlere nasip etsin tüm koşulları sağlayıp hamile kalmak isteyen siz dostlarıma vakti geldiğindede sağlıkla bana nasip etsin inşallah

oh oh maşallah bu ne bereket herkes burda bende eksik olmayım bari.FATOSS cun hayırlı olsun hadi bakalım yani hamileliğini de tebriik eder,m inşallah.YAZ ESİNTİSİ dikkat et kendine bu grip hamilelik belirtisi olmasın sakın,ELAM ya taktın sende regl olucam diye bak dün olmadın bu gün de bi şey yok eee nazmı yapıyon gızz?

sultannn cnm hoşgeldinn ne var ne yookk ayy ben çokk yoruldum yawww
temizlik bitmiyo yap yap aynı yaa.gerçi ev biraz kendine geldi ama napalım sağlık olsun temizledik işte gücümüz yettiğindce

oh oh maşallah bu ne bereket herkes burda bende eksik olmayım bari.FATOSS cun hayırlı olsun hadi bakalım yani hamileliğini de tebriik eder,m inşallah.YAZ ESİNTİSİ dikkat et kendine bu grip hamilelik belirtisi olmasın sakın,ELAM ya taktın sende regl olucam diye bak dün olmadın bu gün de bi şey yok eee nazmı yapıyon gızz?

keşke bitanem,ağzından bal damlıyor,ama bi de sırf gripse hem adet hem grip süper olacak:)

Oyy canım benim evet hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz için ama olursa bayağı bir süpriz olacak bizim için,o vakitler nete yoktu hesaplayamamıştım ovulasyon tarihimi bizde nasılsa olmaz diye bayağı bir rahat davrandık sanırım,ve belirtilerde ilkkiyle aynı bilemiyorm nolcak:D ataşım var cayır cayır yaniyimmm:D
:) sen ilkindede cayır cayır yanmıştın dimi herşeyde vardır bi hayır canım bundada vardır bi hayır dediğim gibi kalbini ferah tut herşey olacağına varır sen o doktorun dediğine takılı kalma

Merhaba kızlar

Yeni hamişleri tebrik ederim bende...

bu sabah günüme daha ıkı gun olmasına rağmen regl'ım geldi :( hiç
böyle olmamıştı hemde belirtilerimde vardı yanı bu belırtılere hıc aldanmamak lazım adet belırtısı de olabılıyormus bunu anladım zor da olsa . Artık bir daha kı aya denicez ama bilmiyorum nedense ümitsizliğe kapıldım . Boyle sizce kac ay denemeli sonra doktora gitmek gerekir heralde dimi canlar ? Ben gitmiştim iki ay önce sorun olmadığını söyledi bende. Eşim içinde gitmek lazım sanırım ama bilmiyorum erken mı acaba? Şimdi insan düşünemiyor bile :(

Benim gibi durumda olan var mı ? Umarım sizlerden guzel haberler alırım

Geri