Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Valla Selzehcim iiyim yaa topladım kendimi zaten çok yoğunum okul ev derken vakit çok hızlı geçiyoo:)Bizim de bebişlerimiz gelecek inş. sabırla beklemeyi bilirsek...
Senin bebişin de bu ay gelmiştir inş. canım Annesini daha fazla üzmesin bakayım:):)

aman ıyı ıyı canım tabıkı toparlıcaksın kendını ıyı olacaksın zaman çabuk geçsın aman bosver daha ıyı kafan dagılır ınsallah gelır bızımde bebişlerımız tatlımya agzın bal yesın kız gelsın tabı üzmesın annesını yaa:)

Slm millet nasılsınız ben geldüüüüm, bu arad desenciğim sıkma canını kısmet daha yeni başlamışsınız hem çalışmlaraa önünüzde daha 6 aylık bir deneme süresi var allah oğlun ve sizlere sağlık sıhat versin gerisi gelir zaten,Nurcuğum girecekmisin sende bu sene kpss?

Slm millet nasılsınız ben geldüüüüm, bu arad desenciğim sıkma canını kısmet daha yeni başlamışsınız hem çalışmlaraa önünüzde daha 6 aylık bir deneme süresi var allah oğlun ve sizlere sağlık sıhat versin gerisi gelir zaten,Nurcuğum girecekmisin sende bu sene kpss?
ii gec cnm hoşgeldin bende yaprak dökümünü izliyom çıkıcam şimdi.evt cnm kpss ye giricem inşş Allah yardımcımız olsun

Geri