Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm Eyşancığım tedirginliğini anlıyorum ama merak etme Allahın izniyle hiç sorun yaşamadan acı hissetmeden dönüceksin,dualarımız seninle,canım benim yaaa:S
saol ebrucum uzun zamn oldu seni göremiyordum forumda..hayırlısıyla şunuda atlatsam sorunsuz bekim bende filmde sonra hamile kalanlardan olurum:)bunu düşünerek mutlu olayım bari..

saol ebrucum uzun zamn oldu seni göremiyordum forumda..hayırlısıyla şunuda atlatsam sorunsuz bekim bende filmde sonra hamile kalanlardan olurum:)bunu düşünerek mutlu olayım bari..[/QUOTE
evet canım bir türlü denk gelemiyoruz esasında gün içinde formdayım ama seninle pek denk gelemedik özledim bende seni:D,meraklanma atlatırsın ooo neler atlatılmıyorki hepsi bir rüya gibi geliyor sonra insana öyleki ben ameliyat olduğumda bir daha hiç yürüyemicem sanıyordumibak şimdi acaba tekrara hamilemiyim acaba diye endişeleniyorum o kadar yani:D sende hayırlısıyla tedavini olucak bebeğine kavuşucaksın inşallah ben umutluyum sende umudunu yitirme:)

Eyşancığım yarınki tedavinin senin için güzel ve acısız geçmesini diliyorum canım çok öpüyorum seni,endişelenme Allah senin yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım,Dualarım seninle hayırlara vesile olur inşallah bu tedavin,Allah rahatlık versin cnaım ben kaçtım iyi geceler.

saol ebrucum uzun zamn oldu seni göremiyordum forumda..hayırlısıyla şunuda atlatsam sorunsuz bekim bende filmde sonra hamile kalanlardan olurum:)bunu düşünerek mutlu olayım bari..[/QUOTE
evet canım bir türlü denk gelemiyoruz esasında gün içinde formdayım ama seninle pek denk gelemedik özledim bende seni:D,meraklanma atlatırsın ooo neler atlatılmıyorki hepsi bir rüya gibi geliyor sonra insana öyleki ben ameliyat olduğumda bir daha hiç yürüyemicem sanıyordumibak şimdi acaba tekrara hamilemiyim acaba diye endişeleniyorum o kadar yani:D sende hayırlısıyla tedavini olucak bebeğine kavuşucaksın inşallah ben umutluyum sende umudunu yitirme:)
saol canım gece gece iyi geldin valla..senin içinde hayırlısı olsun doktorun 6ay bebek yok demişti diye hatırlıyorum ama allahın takdiri işte olabilir neden olmasın eğer sağlık açısından bi sıkıntı yoksa..

slm millet nasılsınız ben geldüüüüm, bu arad desenciğim sıkma canını kısmet daha yeni başlamışsınız hem çalışmlaraa önünüzde daha 6 aylık bir deneme süresi var allah oğlun ve sizlere sağlık sıhat versin gerisi gelir zaten,nurcuğum girecekmisin sende bu sene kpss?
evet canım , allahıma çok şükür oğluşum var ve sağlıklı.rabbim ne zaman hayırlıysa o zaman verecek ikinci meleğimi ... Ben de bu sene kpss ye girmek istiyorum edebiyat fak. Mezunuyum,memurluk için gireceğim ama detayları bilmiyorum yani ne zaman , hangi soruları çözeceğim filan gibi ...
canim allah bagislasin oglunu ikincinde gelir insallah benimde bir oglusum var.

kaç yaşında canım oğluşun , benimki 6 yaşında , iyi ki varlar değilmi :)
slm melekler..bende hamile olmak istiyorum ve önerilerinizi bekliyom.adetim gayet düzenli ve muhtemel günlerde iliskiye giriyoruz ama olmuyo bana öneri sunun..melekler herkese by

hoşgeldin özzlem , burada hem faydalı bilgiler ediniyor hemde sıcak sohbetler ediyoruz.seninde burayı seveceğine eminim...

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
sultan.................................30 Eylül(haber bekliyoruz canım)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
ebruaker21...............................6 Ekim
japonica..............................10 Ekim
selzeh..................................13 Ekim
arzu85...............................14 Ekim
hazal3...............................15 ekim
burcums............................15 Ekim
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
zuzuu................................20 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
hestia..................................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Geri