Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canıma yariyetten ölçülerinin veriyim:
yarım çay bardağı keçiboynuzu pekmezine 2 çay kaşığı kişniş otu atı karıştırdım birza sulandırdım rahat içebilmesi için akşamları günde bir kere verdim.

bide keçi boynuzu tozu nu bir arkadaşta süte karıştırıp içmiş. bide havuç suyuda çok yükseltiyomuş.

bide bunları buldum ilgilenirsiniz:

havuç kürü : Taze sıkılmış havuc suyunu hiç bekletmeden içine bir kaç damla yağ damlatarak , sabah akşam aç karnına 1 bardak ..<SPAN style="FONT-SIZE: 9pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: Tahoma">

yarım geldi pardon tekrar yazayım:
havuç kürü : Taze sıkılmış havuc suyunu hiç bekletmeden içine bir kaç damla yağ damlatarak , sabah akşam aç karnına 1 bardak ..<SPAN style="FONT-SIZE: 9pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: Tahoma">

arkadaşlar bütün hepinize bol şans Allah gönlünüzdeki muradınız olan evlat sevgisini yaşatsın inşallah hepinize ben ilk oğlumdan sonra 5 yıl kadar korunmuştum sanırım sonra karar verdiğimde korunmayı bıraktıktan 1,5 yıl sonra hamile kalabildim 2.oğluma beklemek zor tabi neden olmuyor düşünceside cabası neyse umarım en yakın zamanda hayırlı bir şekilde meleklerinize kavuşursunuz inşallah ama hayırlı evlat istemeyi unutmayın Allah yardımcınız olsun hadi bakalım :)

MİNİK MELEĞİM, KARAMELİM canlarım benim Allah razı olsun bendede var keçiboynuzu tozu var kullanayım inş.
karamelcim minik melek kullanım şeklini vermiş ( eksikte olsa :) )ben kullanmadığım için bilmiyorum bitanem.
Dualarımız müşterek inş. birbirimizi dinleyip sorunlarımızı paylaşmak çok ama çok güzel.. birbirimizi anlayabiliyoruz hamd olsun.
Bilge gökçen maşallah çok bilgili onun verdiği bilgilerden çok istifade ediyorum. hepiniz ayrı bir çiçeksiniz.. Rabbim en kısa sürede inş. bizlere sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evladlar nasip eyler..
hepinizi kocaman öpüyorum
hepinizi çok ama çok seviyorum..

mislinay Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inş.. sağlıklı sıhhatli ve hayırlı bir şekilde kollarına alırsın inş. bebişini..

minik melek verdğin bilgiler için teşekkür ederim canım saol.havuç suyunu duymamışdım ,bu gunden sonra havuç suyunada başlarız canım.test sonuçları dun akşam geldi kızlar ama fransızcam olmadığı için anlamadım haftaya salı günü dr gidecez ilerleme varmı o zaman anlarım.kızlar hepinize tşk ederim.mislinay iyi dileklerin için sanada tşk ederim canım..

inşallah arkadaşlar hepimiz hamile kalırız. bir bir hayırlı haberlerimizi alırız. hepimiz sabırlı olmalıyız. arkadaşlar size bişey anlatçam. en güzel örnek benim için. eşimin bir akrabası ilk eşiyle evlen iyor uzun bir zaman sonra çocukları olmuyor. anlaşamoyorlar ve ayrılıyorlar. 2. eşini alıyor. onunlada belli uzun bir zaman evli kalıyor yine onda da olmuyor.ve boşanıyorlar. şimdi yeni evlendi ve eşi ilk gecede hamile kaldı ve şu an yeni kırkı çıkmış bi bebei var. allah bağışlasın. ama işte ne zaman nasip olacağı belli değil.....

Geri