Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

melekler nerdesiniz kımse yokmuuuuuuu.........

ben 5 aylık evliyim. evet daha erken ama sonuçta korunmuyoruz. çünkü korunsak bir yıl 2 yıl eğer bi rahatsızlığımız varsa bilemezdik. bunu öğrenmek için korunmadık ki iyikide böyle yapmışız. çünkü ufakta olsa sorunlar çıktı amöa doktorumuz şu anda bir sorunun olmadığını söyledi. gerçi nasip olmadıktan sonra 10 yılda korunsan olmaz ama. bilmem şansımız olur belki:18:

canım doktorlar bir sene düzenli ilişkiden sonra bır sorun olup olmadığını soyluyorlar .ben 6. ayımda gıtmışdım ve dr senelerce ıstıyıpde olamayanlar var 1 senenız doldukdan sonra gelın demışdi.herşeyın hayırlısı bızde butun anneler gıbı anne olmayı hakedıyoruz.rabbım hepımızın yardımcısı olsun.

amin canım hepimizin güzel sağlıklı hayorlı bebişleri olsun.
sevimli_bebek.jpg

slm melekler dün eşimle dr gittim.bende kis çıkdı ama dr ilaçla halledılır dedı.onun dışında herşey normalmiş.eşimede ilaçla tedavi veya aşılama olmazmış.tüp bebek yapılacak.%35 olma ihtimali var dedi. kızlar ben çok kararsızım türkiyedemi burdamı yaptırsam dıye.burda 6 ayım kaldı hazıranda turkıyeye donecem.fiyat olarakda burası türkiyeye göre biraz daha uygun.ama dr fransız ,anlaşmakda zorluk çekıyoruz.ne yapmalıyım ?

Selam arkadaslar nasilsiniz, bir arkadasimdan duydum eger 500 kisi cocugu olmayan kisi icin arapca yasin okursa cocuk oluyormus böyle bisey gercekten olurmu. sizde duydunuzmu böyle bisey.

slm melekler dün eşimle dr gittim.bende kis çıkdı ama dr ilaçla halledılır dedı.onun dışında herşey normalmiş.eşimede ilaçla tedavi veya aşılama olmazmış.tüp bebek yapılacak.%35 olma ihtimali var dedi. kızlar ben çok kararsızım türkiyedemi burdamı yaptırsam dıye.burda 6 ayım kaldı hazıranda turkıyeye donecem.fiyat olarakda burası türkiyeye göre biraz daha uygun.ama dr fransız ,anlaşmakda zorluk çekıyoruz.ne yapmalıyım ?

Canım eğer anlaşamıyorsanız burası elbette daha mantıklı olur kanaatindeyim. Hayırlısı olsun inşallah hakkınızda, biran önce başarıya ulaşırsınız umarım. Neye karar verirseniz habersiz bırakma bizi emi. Dualarımız seninle canım.

Selam arkadaslar nasilsiniz, bir arkadasimdan duydum eger 500 kisi cocugu olmayan kisi icin arapca yasin okursa cocuk oluyormus böyle bisey gercekten olurmu. sizde duydunuzmu böyle bisey.

Canım benim bu konuyla ilgili bir sürü söylenti vardır, şunu yaparsan bu olur, bunu yaparsan şu olur diye. Öncelikle kaderimizde ne yazılıysa o olur, hakkımızda ne çizilmişse onun ötesine geçemeyiz. Dua etmek iyidir ancak hayırlısı olsun diye etmek gerekir her zaman. Çünkü biz hakkımızda neyin hayırlı olacağını neyin olmayacağını bilemeyiz. O nedenle 500 Yasin'e bel bağlamaktansa ibadetini yapıp hayırlısı için Allaha dua etmek daha yeğdir, sen yine Yasin'ini, Kuran'ını oku içinden geldiği şekilde. Ama ona sığın ve hayırlısını dile :) Allah gönlüne göre versin canım inşallah.

Geri