Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

haklisin bilgecim allah insallah hepimizi görür birgün.herseyin hayirlisi öpüyorum

Canım eğer anlaşamıyorsanız burası elbette daha mantıklı olur kanaatindeyim. Hayırlısı olsun inşallah hakkınızda, biran önce başarıya ulaşırsınız umarım. Neye karar verirseniz habersiz bırakma bizi emi. Dualarımız seninle canım.

bilgecim inan çok kotu bır durumdayım.ne yapacağımıda bilmiyorum.bi tarafdan eşime moral vermeye çalışıyorum çünkü oda çok kotu durumda.iyki sizler varssınız ben en azından sızlerle konuşabılıyorum .biraz olsun rahatlıyorum.eşim benden daha kotu durumda.istersen bırak benı dıyor.yanı dırek soylemıyor ama lafı ona getiriyor.sankı onu bırakırsam kendı kendıme çocuk sahıbı olabıleceemde.sonuçda tup bebek şansımız var dıyorum.oda olmazsa sorun değil illaki olacak dıye bı şartmı var dıyorum.ne yapacam bılmıyorum ama tüp bebeği türkiyeye donunce istanbulda yapacaz buyuk bır ıhtımalle.duaların ıcın saol canım.inan bende herkez için dua edıyorum.hayırlısını dılıyorum herşeyın.

bilgecim inan çok kotu bır durumdayım.ne yapacağımıda bilmiyorum.bi tarafdan eşime moral vermeye çalışıyorum çünkü oda çok kotu durumda.iyki sizler varssınız ben en azından sızlerle konuşabılıyorum .biraz olsun rahatlıyorum.eşim benden daha kotu durumda.istersen bırak benı dıyor.yanı dırek soylemıyor ama lafı ona getiriyor.sankı onu bırakırsam kendı kendıme çocuk sahıbı olabıleceemde.sonuçda tup bebek şansımız var dıyorum.oda olmazsa sorun değil illaki olacak dıye bı şartmı var dıyorum.ne yapacam bılmıyorum ama tüp bebeği türkiyeye donunce istanbulda yapacaz buyuk bır ıhtımalle.duaların ıcın saol canım.inan bende herkez için dua edıyorum.hayırlısını dılıyorum herşeyın.

Tatlım eşini hiç yalnız bırakma hem ruhsal olarak hem duygusal olarak yanında ol. Tıp artık çok ilerlemiş, bir şekilde oluyor herşey. Karamsarlığı kapılmamasına yardımcı olacaksın. Burada yine sabrı gösterecek olan biz oluyoruz hep canım ya. Devamlı konuş canım onunla, moral bozukluğu ve stres bu olayları olumsuz etkiliyor. Ben inanıyorum, Allahın izniyle halledeceksiniz inşallah başarıyla, burada da bizlere müjdeni vereceksin. Kolay bir yol değil ama önemli olan sonunun hayırlı olması. Çok dua edeceğim size canım. Allahım yüzünüze gülsün inşallah. Sıkma canını, dua et bol bol. Biz de hep burada yanındayız.

saol bilge , soyledıklerın için, iyi dileklerin için,duaların için ,en onemlısı yanımda olduğun için saol.allahım senide görür inşallah.allah herkezin gönlüne gore versın.tekrar çok saol .....

karamelcim cnım. allah hayırlısını versin. eşinin yanında ol mutlaka. çünkü kadınlar her şek,lde atlatabiliyor ancak erkekler daha içlerine kapanık olduğu için içinde çok fırtınalar kopuyodur. bence senin hayatındaki eşine karşı en büyük sınav. inşallah canım gülerek atırsınız. istanbul da da bence iyice araştırın doktorları çünkü artık her prosedürü düzgünce yapan sahtekarlarla dolu. derin bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. kolay gelsin canım dualarımız seninle...

kızlar nasılll. çok tatlı yaw....
kfancyf-dogsweatera.jpg
bununda hırka örneğini alın çok şık

saol minik melek .istanbulda birkaç hastane var isim vermemin bi sakıncası varmı bilmiyorum. o yuzden yazmıyorum.ama fiyatlar epey yüksek bulduğum hastanelerin.ilaçlar hariç 1. uygulama 3.900 ytl .kızlar bu arada tüp bebek yaptıran varsa paylaşabilirmi burda.

Geri