Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bu çokkkkkk tatlı yaaaaaaaa.benım aynısından vardı ama şimdi yok.
kfancyf-dogsweatera.jpg

kızlar nerdesiniz bu bolumu boş bırakmasak fazla.

Minik Melek o resimleri Hayvanlar alemi ya da resim mekanı bölümlerinde aç tatlım olur mu, konu dışı olmasın bu şekilde :)

evet mınık melek kımsede uğramıyor artık buraya , herhalde kımsede bır gelışme yok ondandır. ama ben burdayım hiç bir gelişmede yok şimdilik.zaten son doktora gıttığımde tüpbebek yapılacak dedi doktorumuz.oda eylul ekım gıbı yapılacak canım. sende bı gelişme varmı canım.

bilmiyorum canım 1 hafta içinde hastalanmam gerekiyo inşallah hastalanmam. canım inşallah tutar tüp bebek. dıalarım seninle canım. allah bizi bu sevinçten mahrum etmesin. gelişmede olmazsa ben seni bilgilendiririm canım. napalım. alışçaz galiba bu duruma.......

selam arkadaslar nasilsiniz bendede birsey yok bu hastalandim malesef insallah bir dahaki ay. karamel insallah hayirlisi olur canim. tüp bebek nerede yaptiriyorsun sen nerdensin. fiyatlar ne kadar biliyormusun bizim burda yani almanyada 2000 ile 5000 euro arasinda. insallah allah hepimize hayirlisini verir. bende en kisa zamanda istiyorum.

Kızlar umarım gönlünüze göre olur diyorum herkes için. Sıkıldıkça herker birşeyler paylaşıyor merak etmeyin... Bu arada epeydir bekleme listesi yapılmıyor. Ne dersiniz regl günü bekleme listesi yapsak mı tekrar? Hep birlikte beklemek heyecanlı oluyor, işin biraz da eğlencesi ile stres alıyor.

Geri