Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok feci nezleyim gripim ve çok ağır geçiririm bu hastalığı gözlerim şişten kapandı inanın kısık vaziyette yazıyorum şunları..ilaç alamıyorum ya bebek varsa diye doktorada gitmiyorum gebe olabilirim demekten sonra gebe çıkmamaktan usandım kendi içimde halledeyim dedim ama çok fenayım ya içsemmiki antibiyotik
canım benim yaa çokkk geçmiş olsun ttalım.ballı limonlu ihlamur iç canım yaa eğer çokta ağırsan doktora git bence
jhamişsende öğrenirsin zatenn ihmal etme canım yoksa daha kötü olursan zor olur senin içnnn.Allah şifa versin

canım benim yaa çokkk geçmiş olsun ttalım.ballı limonlu ihlamur iç canım yaa eğer çokta ağırsan doktora git bence
jhamişsende öğrenirsin zatenn ihmal etme canım yoksa daha kötü olursan zor olur senin içnnn.Allah şifa versin
sağol canım doktorda bilir ne yapacağını doğru söylüyorsun ben sadece gebe olabilirm dedikten sonra gebe olmadığımı öğrenince mahçup oluyorum bu sebeple gitmiyorum..ıhlamurla bi devam edelim

kızlarr buradan zor oluyor, özel konuşmak isteyen varsa adresimi eklesin.. bekliyorum.

Msn adresi vermeyiniz SADMİN

sağol canım doktorda bilir ne yapacağını doğru söylüyorsun ben sadece gebe olabilirm dedikten sonra gebe olmadığımı öğrenince mahçup oluyorum bu sebeple gitmiyorum..ıhlamurla bi devam edelim
anlıyorum cnm çok ii hemde.gebelik olabilir diyoruz her ya ve olmayınca insan utanıyo artık kendinden şüphelenyo tüm hissettiklerim yalanmış diee.ıhlamuru ii bi dene bakalım tavuk suyu çorbada ii gelir sıcak bol limonlu.tekrar geçmiş olsun ttalım

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms:
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
özzlemm...........................21 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim
Yazgülü24........................30 Ekim
ebruaker....................3-4 Kasım
burcums.......................9 Kasım
arzu85.............................13 kasım

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(Ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:

ben varim kizlar..ee neler yapiyonuz bakalim lost engel den haberiniz varmi ne olmus adi yok listede??

Geri