Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kızlar... nasılsınız
fatoşçum inan çok üzüldüm ve okurken çok duygulandım anlatamam ama seni çok tebrik ediyorum çok güçlüsün eminim sen çabuk atlacaksın zaten Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş eminim bigün güzel meleğine kavuşacaksın tatlım herşey gönlünce olsun canım..
japonica sende hala regl olmamışsın ve testler negatif bencede doktora gitmen en mantıklısı inşallah bi sorun yoktur tatlım gerçi testlerde hemen çıkmaz sonuç ama sen kan testi yaptırmışsın neyse inşallah hakkında hayırlısı olur canım

canım ben sana söyleyeyım egerkı senın dedıgın gıbı bırden fazla yumurtan olustu dıyelım ve farklı zamanlarda çatladı dıyelım gebelık yoksa çoktan adet olman gerekırdı böyle bişi olamaz sen doktora danısmadan kullandın ya sorun olmus olabılır yanı yumurtan çatlamadı büyük ıhtımal hiç bekleme gıt doktora sen

ya peki yumurta çatlamamışsa ve kist oluşmuşsa ağrı, sancı yapar mı, bi belirtisi olur mu , bu konuda bilgin var mı canım

Ikl geceden hamile kalma sansi daha cok,cunku ilk cinsel iliskiyle birlikte daha cabuk hamile kalinabiliyormus bu sans zaman gectikce seneden seneye dusuyor.

Kızlar birşey sorucam eski sayfalarda kendi kendini muayene ile hamile kalıp kalmadığını anlıyormuş eskiler diye birşey okumuştum .
Bende bir haftadır muayne ediyordum.(gülmeyin)dün gece sert olarak ve aşağıada farkettim ama bugün yine yukarı çıkmış bu nedemek sizce şimdi.
Deneyeniniz yada bilgisi olanınız varmı
internette araştırayım dedim ama adet öncesi rahim ağzı diye arattırıyorum hiçbir bilgi bulamadım
ümitlerim boşa biliyorum ama yinede ümitlenmeden duramıyorum

Kızlar birşey sorucam eski sayfalarda kendi kendini muayene ile hamile kalıp kalmadığını anlıyormuş eskiler diye birşey okumuştum .
Bende bir haftadır muayne ediyordum.(gülmeyin)dün gece sert olarak ve aşağıada farkettim ama bugün yine yukarı çıkmış bu nedemek sizce şimdi.
internette araştırayım dedim ama adet öncesi rahim ağzı diye arattırıyorum hiçbir bilgi bulamadım

ben de ilk burada okumuştum bu söylediğini, geçen ay denedim reglime 3 -4 gün varken pek bişi anlamadım, bu ay denedim parmağımın ucuna sanki misket gibi yuvarlak bişi değiyor gibi hissediyorum, daha önceden hiç denemediğim için de yorumlayamıyorum canım...

canım bende ilgilenmiştim o konuyla esra denemişti anladı ve çıktı ama bende denediğimde anlamadım maselef kesin değil bence güven me ayakta deneniyormuş bu bende yanıldım çok

Geri