Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevabın için sağol japonica.
Bende bildiğime değilde okuyup okuyup deniyoruz işte:)
Ateş tablosunuda takip ediyorum 26-34,6 27-34,7 28- 34,8 29- 34,7 oldu bu gün 29. günüm
normalde 28 günde adet görürdüm ama geçen ay 30gün sürdü adet döngüsü diye 30. günü bekliyorum
Daha doğrusu bekliyemiyor çatlıyorum

Benim anladığım kadarıyla yumurtladıktan sonraki dönemde rahim ağzı yumuşak ve yukarıda oluyor
Eğer döllenme gerçekleşmiş ve bebk tutunmuşsa rahim yukarıda ve yumşak kalıyor.Yok döllenme veyerleşme gerçekleşmezse rahim ağzı ele gelecek şekilde sert ve aşağıda oluyor
Bilenler benim nacizane yorumlarıma bir yorum katarsa sevinirim bakalım anlamışmıyım:)

Benim anladığım kadarıyla yumurtladıktan sonraki dönemde rahim ağzı yumuşak ve yukarıda oluyor
Eğer döllenme gerçekleşmiş ve bebk tutunmuşsa rahim yukarıda ve yumşak kalıyor.Yok döllenme veyerleşme gerçekleşmezse rahim ağzı ele gelecek şekilde sert ve aşağıda oluyor
Bilenler benim nacizane yorumlarıma bir yorum katarsa sevinirim bakalım anlamışmıyım:)

Hmm :) ben cesaret edip deneyebilirmiyim bilmiyorum ama denemezsemde meraktan catlarim hihi :)

Sagol canim benim yorumlarin icin ;)

Calisiyormusun bugun? Benim 15 dakikam kaldi cok sukur sonra cikiyorum..

evet canım bende çalışıyorum ve birazdan çıkıcağım
Kızlar eve birde arkadaşlarını getirmişler ev halkı benden birde yemek bekler
Hepinize iyi akşamlar

Canim ben bu bilgiyi bir jinekoloji sitesinden okumustum,bir ara bayagi bir arastirma yapmistim bu konuda,sende bir arastir.Fakat cok site dolastigim icin su an nerede okudugumu bilmiyorum.

Geri