Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
ranagül.............................10 Aralık
mrs.m..............................12-14 Aralık
:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
YazEsintisi.......................14 Aralık
cH@tLak..........................15-16 Aralık
yazgülü24........................16-18 Aralık
Desen..............................19 Aralık
smart_girl........................20 Aralık
butterfly45.......................20 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
nesli84.............................22 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
aşkısı................................6 Ocak
aslıgökçe...........................6 Ocak
Lalezar.............................7 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

gül melek............................23 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

kızlar mrs m yi de üste aldım, o üstte beklemenin ayrıbir keyfi var...Allah bize de uzun beklemeler yaşatsın.

merhaba hanımlar nasılsınız.dün doktora gittim bana folik asit verdi yumurtalıklarım çok tembelmiş kolay kolay hamile kalamssın biraz zor dedi.folik asit kullanan var mı ya kilo yapar mı acaba

merhaba hanımlar nasılsınız.dün doktora gittim bana folik asit verdi yumurtalıklarım çok tembelmiş kolay kolay hamile kalamssın biraz zor dedi.folik asit kullanan var mı ya kilo yapar mı acaba
ben uzun süredir folik asit kullanıyorum,1 problem yaşamadım.1 ara E ve B vitamini kullandım onlar aşırı kilo yaptı.ama folik asitte hiç 1 sıkıntı yaşamadım.bence kullan.buarada Allah yardımcın olsun,moralini kesinlikle bozma.herkesin ne dediği önemli değil,Rabbimin vermeye muradı varsa verir.:)

canım arkadaşlarım sizi burda görmek ne güzel baya zaman oldu buraya girmeyeli biliyosunuz gidiş o gidiş yaptım ben ve en son eğer bi gün hamile olursam size haber veririm demiştim işte canlarım o gün geldi ve ben şu anda 6+1 haftalık hamileyiiiimmmmm:)dün gittik doktora ve doktor bebeğimin çok sağlıklı olduğunu her şeyin yolunda olduğunu söyledi o kadar mutlu oldumki anlatamam.canım arkadaşlarım en kısa zamanda sizinde bu duyguyu tatmanızı mevlamdan niyaz ediyorum.
sultanımmmmm bitanemmm mutluluğunu burda da paylaşmak istedim.nekadar değerli olduğunu biliyosun benim için canım arkadaşımmm.RAbbim sana ve eşine meleğinle birlikte hayırlı uzun ömürler versin Allahım hayırlı bi hamilelik geçirmeni ve sağlıkla kucağına almanıu nasip etsin tatlımm.her zaman duamdasın sende beni unutma canım

Son düzenleme:
Sultancım o kadar şaşırdım ve mutlu oldum ki inanamazsın,sanki kendim hamiş haberini almış kadar.senle az mı hayal kırıklıklarımızı,üzüntülerimizi paylaştık burda,bak oldu işte:)çook sevindim bitanem allah sağlıklıbebişler nasip etsin,darısı da bizim başımıza...burdaki emektar arkadaşlar yavaş yavaş sırasıyla hamiş haberi veriyor,bu beni daha da ümitlendiriyor.hem de allahım tam ümidi kesmişken hatta siteyle ilişiği kesmişken veriyor bu güzel müjdeleri.önce vahide,sonra eyşan,sonra sen,hatta hazalcığım da hamiş kalabileceğini gösterdi,inş bu böyle aylardır bekleyen arkadaşlarımızın hepsine olacak.özellikle selzehcim, mrs m.cim, hazalcım,butterfly dönem arkadaşlarıyız,inş.....:)

canımmm çok güzel yazmışsın, hayran kaldım ve bir o kadar duygulandım. inşallah canım inşallaaaaahhhhh.

canım ben de uzun zamandır folik asit kullanıyorum,kilo yapmıyor,yalnız biraz acıktırıyor.o yüzden yatmadan yut tavsiyem.bi de ben solgarın bitkisel folik asitini kullanıyorum.sana da öneririm,bulantı falan da yapmıyor,ama parayla alıyorsun.buarada yumurtalıklarının tembel olduğunu nasıl anlamış canım,hormon tahlili mi yaptı.hiç belli olmuyor böyle şeyler,sen takma kafaya,hiç sorun olmayanlarda olmuyor bazen.

canım ben de uzun zamandır folik asit kullanıyorum,kilo yapmıyor,yalnız biraz acıktırıyor.o yüzden yatmadan yut tavsiyem.bi de ben solgarın bitkisel folik asitini kullanıyorum.sana da öneririm,bulantı falan da yapmıyor,ama parayla alıyorsun.buarada yumurtalıklarının tembel olduğunu nasıl anlamış canım,hormon tahlili mi yaptı.hiç belli olmuyor böyle şeyler,sen takma kafaya,hiç sorun olmayanlarda olmuyor bazen.
iyi geceler canım.kusuruma bakmazsan tam anlayamadım yazdığını.bende folik asit kullandığım için merak ettim.(bulantı yapmıyor ama parayla alıyorsun demişsin)bu kısmı anlayamadım.
1'de aktardan mı alıyorsun yoksa eczaneden mi.fiyatı ne kadar.

iyi geceler canım.kusuruma bakmazsan tam anlayamadım yazdığını.bende folik asit kullandığım için merak ettim.(bulantı yapmıyor ama parayla alıyorsun demişsin)bu kısmı anlayamadım.
1'de aktardan mı alıyorsun yoksa eczaneden mi.fiyatı ne kadar.

canım normalde folik asit çoğu kişide yan etki olarak bulantı yapıyor,benim içtiğim solgar markalı folik asit yapmıyor,bi de bunu günde bir kere alman yetiyor.eczaneden alıyorsun,pahalı bişey değildi son hatırladığım,100 tanesi 3 ytl miydi öle bişey,diğerini doktor yazdığı için bedava.

Geri