Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sultannnnnnn çokkkk mutlu oldum anlatamam cnm benimmm
keşke o günlerde haberim olsaydıda bir pankartta ben açsaydım sana beee
allahım kucağına almayı bir ömür geçirmeyi nasip etsin inşallah bebişinle
sanki bizden çok iyi tanıdığım biri hamile okadar mutluyum ki anlatamam cnm benim senden ricam ismimle bol bol dua cnm kendine dikkat et arada msn yide aç hııııı :)
canımmm benimmm pankarta gerek yokk tatlım senin bu güzel sözlerin ve dileklerin bana yeter yeterde artar bile tatlımm.amiiiinnn inşallah.dualarım hep sizinle bi tanemm merak etme yakında çok yakında gelecek meleğin ve o güzel annesinin yanaklarında güller açtıracakkk.öptüm bi tanemmm.

sultan canim cokkkkkkkkkk tebrik ederim rabbim kucagina almayi nasip etsin.
hazalcım çok teşekkür ederim tatlım aminn inşallah bi tanemm tatlım biliyosun bende 3. ayımda senin gibi mevlamın takdiri ile biraz üzücü bi şey yaşamıştım tatlım ama hiç merak etme peşi çabuk gelir. mevlam en kısa zamanda meleğine kavuştursun.amiinn

Sultancım o kadar şaşırdım ve mutlu oldum ki inanamazsın,sanki kendim hamiş haberini almış kadar.senle az mı hayal kırıklıklarımızı,üzüntülerimizi paylaştık burda,bak oldu işte:)çook sevindim bitanem allah sağlıklıbebişler nasip etsin,darısı da bizim başımıza...burdaki emektar arkadaşlar yavaş yavaş sırasıyla hamiş haberi veriyor,bu beni daha da ümitlendiriyor.hem de allahım tam ümidi kesmişken hatta siteyle ilişiği kesmişken veriyor bu güzel müjdeleri.önce vahide,sonra eyşan,sonra sen,hatta hazalcığım da hamiş kalabileceğini gösterdi,inş bu böyle aylardır bekleyen arkadaşlarımızın hepsine olacak.özellikle selzehcim, mrs m.cim, hazalcım,butterfly dönem arkadaşlarıyız,inş.....:)
canımm inan benim kadar şaşıramazsın bu duruma hep derlerdi ya bak hiç beklemediğin zamanda bi bakmışın hamilesin yaa diyodum hiç beklemediğim bi zaman yokki:)sonra bi baktık hakikaten beklemediğimiz bi ayda eşim ve ben şoktayız ne ara oldu bu bebek diyoruz biz aylardır uğraş uğraş aman şu günü kaçırmayalım sonra hiç umursamadığımız bi anda eşim falan inanamadı hatta doktora gittiğimizde doktor eminmi acaba yanlış görmüş olmasın falan demeye başladı:)neyse anlaşıldıki bu küçük melekler süpriz yapmayı seviyolar:)evet bi tanem seninle denk geliyodu hep regl günlerimiz.inşallah canım isteyen herkese mevlam bu güzel duyguyu yaşatsın.

sultanımmmmm bitanemmm mutluluğunu burda da paylaşmak istedim.nekadar değerli olduğunu biliyosun benim için canım arkadaşımmm.RAbbim sana ve eşine meleğinle birlikte hayırlı uzun ömürler versin Allahım hayırlı bi hamilelik geçirmeni ve sağlıkla kucağına almanıu nasip etsin tatlımm.her zaman duamdasın sende beni unutma canım
gözümünn nuruuu teşekkür ederim.amiin bi tanem böyle arkadaşlarım duaları varya bana öyle iyi geliyoki anlatamam bu güzel dileklerini bil mukabele iade edip darısı benim canım arkadaşıma diyorumm ve meleğime yeğen getirmeni sabırsızlıkla bekliyorumm.

canım ben de uzun zamandır folik asit kullanıyorum,kilo yapmıyor,yalnız biraz acıktırıyor.o yüzden yatmadan yut tavsiyem.bi de ben solgarın bitkisel folik asitini kullanıyorum.sana da öneririm,bulantı falan da yapmıyor,ama parayla alıyorsun.buarada yumurtalıklarının tembel olduğunu nasıl anlamış canım,hormon tahlili mi yaptı.hiç belli olmuyor böyle şeyler,sen takma kafaya,hiç sorun olmayanlarda olmuyor bazen.[/Qözetle durumumu anlatayım bende polikistik over vardı bunun için bir yıl diane 35 kullandım bu da bi tür doğum kontrol hapı uzun süre kullandığım için yumurtaliklarım biraz tembelleşti.birde hapları bıraktıktan sonra 1 2 ay korunmak daha sağlıklı olurmuş.bende doktora dedim ki korunayım mı diye oda gerek yok kolay kolay hamile kalamassın sonra folik asit verdi 3 ay sonra yine gidecem bakalım ne olcak allahtan hayırlısı. bide bişey daha soracam bu folik asit gerçekten kilo yapıyor mu ya zaten haplardan sonra çok kilo aldım şu anda ditisyene gidiyorum inş bu sefer folik asıt kilo yapmaz

Kızlar nasılsınız?uzun zamandır görüşemiyoruz,bu süre içinde birçok yeni arkadaşımız katılmış ve birçokta yeni hamilemiz olmuş:)özellikle EYŞAN VE SULTAN sizleri gönülden tebrik edrim canım arkadaşlarım çok ama çok sevindim,Allahım sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasib eder inşallah.ve diğer hamile arkadaşlarımda hayırlısı ile bebişlerini kucaklarına alırlar inşallah.Bense bugün tam 5 aylık oldum,ne tuhaf dimi oysa daha yaz sonunda size ilk test sonucu haberini heyecanla verdiğimi hatırlıyorum zaman ne çabuk geçiyor:)biliyorsunuz ki güzel bir kızım olacak şuan oda bende çok şükür sağlıklıyız.4lü testimizde temiz çıktı bu hafta yine kontrole gidicez,bu arada bebişim köfte ve balık kokusunu alır almaz inanılmaz taklalar atıyor içimde,daha şimdiden kokulardan bile ağzının tadını biliyor akıl almaz bişey!!!zaman zaman hareketli ve hatta parmakla karnıma bastırdığımda ordan tepki bile veriyor çok hoş duygular:)Allahım tüm isteyen herkese tattırsın bu duyguları.ayrıca Smart girl de gelmiş artık merak ettim onuda,acaba kasım diyordu bebek istemeye başladımı ki:)herkese bol hamile haberli günler diliyorum,öptüm hepinizi:)
amanda amann kimler gelmiş kimlerrr teşekkür ederim canım bende inşallah yaşadığın o güzel duyguları yaşarımm tek istediğim sağlıklı olması.nede çabuk geçmiş zaman mevlam sağlıkla kucağına almayı nasib etsin tatlımm.

sultan canım arkadaşım çok sevindim tebrik ederim,Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasib eder inşallah:)nasılsın iyimisin bu arada neler yapıyorsun?
canım teşekkür ederim aminn iyiyim tatlımm valla karnımı doyurmaya çalışıyorum daha çokk çünki o kadar iştahsızlığım varki gün boyu yemek yemesem banamısın demz acıkyorum ama zorla yemek yiyorum ne midemi bulandırmaz diye 10 kere düşünüp öyle yiyrum dolayısıyla çubuk kraker ve patates haşlaması favori yemeklerim:)sende iyisindir inşallah artık bulantı falanda yokk ohh tam hamileliğin keyfini yaşacağın zamandasın.ama arada gel biz acemi hamişlerin kıdemli hamişlere ihtiyacı olabilir.

Son düzenleme:
KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
ranagül.............................10 Aralık
mrs.m..............................12-14 Aralık
:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
YazEsintisi.......................14 Aralık
cH@tLak..........................15-16 Aralık
yazgülü24........................16-18 Aralık
Desen..............................19 Aralık
smart_girl........................20 Aralık
butterfly45.......................20 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
nesli84.............................22 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
aşkısı................................6 Ocak
aslıgökçe...........................6 Ocak
Lalezar.............................7 Ocak
nur85..............................9 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

gül melek............................23 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

Geri