Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet canim beraber bekliyoruz allahim insallah guzel habere veririz ayrica ocak 6 benim yas gunum ay ne guzel olur.
aaa yaa ne güzel bi doğum günü hesiyesi olur sana inşallah cnm gelirleranneciklerine inşallah bakalım.bu arda burda da hava oğuk ama kar yokk bende severim karı ama bu aralar şu grip salgını soğukta daha çok ürüyouş yaa ondan pek istemiyorum soğuk olsunn.havalar bi düzelse hayırlısıyla şu illetten temizlense ortalık

Canim dogruyu soylemem gerekirse pek bir belirtim yok.. yani regl belirtimde yok baska birsey de.. Sadece 2-3 gundur gogus uclarim cok fazla sizladi normalde hic oyle olmamisti ama bunuda hamislige yormak dogrumu bilemem oncedende dedigim gibi bu ay sadece 1 defa calisma yapabildik o da 11. gundeydi.. Eger varsa birseyde resmen mucize olur..

Benim adetlerim son 2-3 aydir biraz duzenli ondan once hep duzensizdi o yuzden bilemiyorum canim ne kadar daha beklerim.. herhalde 2-3 gun daha beklerim sonra gelmezse test yaparim..

Peki ya sen? Ne kadar beklemeyi dusunuyorsun?
yaz ghülü inşallah hayırlı haberler veririsin bize cnm ben bişi sorcam sana ya benimde adetlerim düzensiz yuymurtlama döenemimi bi türlü anlayamıyorum tutturamıyorum işte.32 34 36 37 gibi oluyo reglim snein ne kadar oluyo cnm merak ettim düzensiz deyince yani reglin ilk gününden itibaren ne kadar sürüyoo

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

ranagül.............................10 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)
yazgülü24.......................16-18 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)
Desen..............................17 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
smart_girl........................20 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
nesli84.............................22 Aralık
biza.................................24-25 Aralik
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
aşkısı................................6 Ocak
aslıgökçe...........................6 Ocak
Lalezar.............................7 Ocak
nur85..............................9 Ocak
hazal..............................10 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

yaz ghülü inşallah hayırlı haberler veririsin bize cnm ben bişi sorcam sana ya benimde adetlerim düzensiz yuymurtlama döenemimi bi türlü anlayamıyorum tutturamıyorum işte.32 34 36 37 gibi oluyo reglim snein ne kadar oluyo cnm merak ettim düzensiz deyince yani reglin ilk gününden itibaren ne kadar sürüyoo

Canim duzensiz adet olunca insan gercekten gunleri tutturmakta cok zorlaniyor.. Ben gecen ocak ayindan beri takip ediyorum canim.. Ocak ayindan haziran ayina kadar ilk gunden itibaren yaklasik 38-40 gunde bir oluyordum.. 7 haziranda regl oldum canim sonra 60 gun atladi.. Yani 7 agustosta tekrar oldum.. Ondan sonra kafam tabiki iyice karisti..

Sonra 20 eylul, 20 ekim, 18 kasim geldi.. Simdide iste son uc ayin ortalamasina bakarak listeye 16-18 aralik yazdirdim ama bilemiyorum canim.. Her an sasabilir yine..

Allah yardimcimiz olsun canim..

Canim duzensiz adet olunca insan gercekten gunleri tutturmakta cok zorlaniyor.. Ben gecen ocak ayindan beri takip ediyorum canim.. Ocak ayindan haziran ayina kadar ilk gunden itibaren yaklasik 38-40 gunde bir oluyordum.. 7 haziranda regl oldum canim sonra 60 gun atladi.. Yani 7 agustosta tekrar oldum.. Ondan sonra kafam tabiki iyice karisti..

Sonra 20 eylul, 20 ekim, 18 kasim geldi.. Simdide iste son uc ayin ortalamasina bakarak listeye 16-18 aralik yazdirdim ama bilemiyorum canim.. Her an sasabilir yine..

Allah yardimcimiz olsun canim..
aminn aminn cnm valla düzensiz olmak çok zor dediğin gib bi gün belirleyemiyo insann ama napalım yeterki bi şey olamlsında gelsin de melklerimiz nişallah sende hamişsindir cnm hadi bakalım bekliyoruzz

Canim dogruyu soylemem gerekirse pek bir belirtim yok.. yani regl belirtimde yok baska birsey de.. Sadece 2-3 gundur gogus uclarim cok fazla sizladi normalde hic oyle olmamisti ama bunuda hamislige yormak dogrumu bilemem oncedende dedigim gibi bu ay sadece 1 defa calisma yapabildik o da 11. gundeydi.. Eger varsa birseyde resmen mucize olur..

Benim adetlerim son 2-3 aydir biraz duzenli ondan once hep duzensizdi o yuzden bilemiyorum canim ne kadar daha beklerim.. herhalde 2-3 gun daha beklerim sonra gelmezse test yaparim..

Peki ya sen? Ne kadar beklemeyi dusunuyorsun?

BEN CUMARTESİYE KADAR BEKLER YAPARIM TESTİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM , TABİİ O ZAMANA KADAR GELMEZSE :)

AKLIMA NE GELDİ , BİR ARKADAŞ VARDI , HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİKTEN SONRA İKİNCİ BİR BEBEK DAHA GÖRMÜŞLERDİ KARNINDA SONRADAN DÖLLENMİŞ TEKRAR KİMDİ O? NE OLDU ACABA ?

Geri