Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aminn aminn cnm valla düzensiz olmak çok zor dediğin gib bi gün belirleyemiyo insann ama napalım yeterki bi şey olamlsında gelsin de melklerimiz nişallah sende hamişsindir cnm hadi bakalım bekliyoruzz

Evet canim gercekten zor.. Ama ne yapalim Allahim baska dertler vermesin ve en kisa zamanda isteyen herkese melegini gondersin..

Insallah oyledir canim ama dedigim gibi pekte umutlu degilim bu ay ve hamis olursam benim icin gercekten cok cok buyuk bir surpriz olur..

BEN CUMARTESİYE KADAR BEKLER YAPARIM TESTİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM , TABİİ O ZAMANA KADAR GELMEZSE :)

AKLIMA NE GELDİ , BİR ARKADAŞ VARDI , HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİKTEN SONRA İKİNCİ BİR BEBEK DAHA GÖRMÜŞLERDİ KARNINDA SONRADAN DÖLLENMİŞ TEKRAR KİMDİ O? NE OLDU ACABA ?

Insallah gelmez canim.. benimkide tabiki :) bakalim artik bekleyip gorecegiz.. Canim senin goguslerinde var mi bir agri sizlama falan?

Hmm ben bilmiyorum canim o arkadasi herhalde bende once olan biri?..

Insallah gelmez canim.. benimkide tabiki :) bakalim artik bekleyip gorecegiz.. Canim senin goguslerinde var mi bir agri sizlama falan?

Hmm ben bilmiyorum canim o arkadasi herhalde bende once olan biri?..

ya benim regl zamanı leğen kemiklerim çok ağrırdı , bu ay yok , göğüslerim çok acırdı yanlardan bu ay hafif acıyor, sızlama yok gibi :( sadece sol goğüs ucumda var biraz .Sabahtan beri 7-8 kere wc yw gittim ama gelmemiş , bakalım inşallah gelmezde sağlıklı bir gebelik başlar ikimizde de.Ne güzel olur birlikte haber versek ...ooooof of..

ya benim regl zamanı leğen kemiklerim çok ağrırdı , bu ay yok , göğüslerim çok acırdı yanlardan bu ay hafif acıyor, sızlama yok gibi :( sadece sol goğüs ucumda var biraz .Sabahtan beri 7-8 kere wc yw gittim ama gelmemiş , bakalım inşallah gelmezde sağlıklı bir gebelik başlar ikimizde de.Ne güzel olur birlikte haber versek ...ooooof of..

Normalde benim belim cok agrir ama dedigim gibi bilemiyorum tam gunumu aslinda.. Benim normalde goguslerim hic agrimazdi ama dedigim gibi son bir kac gundur ozellikle uclarinda cok sizlama var.. Bugun biraz daha az ama gun baya coktu.. Sanki igne batiriyorlar gibi..

Bende gidip gidip geliyorum wcye birsey varmi diye ama daha tik yok.. insallah olmaz..

Evet canim super olur insallah beraber guzel haberler verebiliriz..

Evet canim bizde uzulduk ama ne yapalim yeni bir aya yeni umutlarla girmek zorundayiz..

Canim bende pek degisiklik yok aslinda.. Sadece gogus uclarimda normalde hic olmayan sizlamalar var o kadar.. Baskada pek fazla regl belirtim yok.. Hayirlisi olsun bakalim..
ay hadi cnm inşallah güzel bi haber verirsin bize.. ya kızlar bişi sölicem geçen annemle konuşuodum chatlaktan fln bahsettim bana dediki.. benmde 4 sene çocugum olmadı sora kaplıcalara gittik tavsiye üzerine o ay sana hamile kaldı dedi.. çok iyi geliomuş kaplıcalar haberiniz olsun canlarım:)

Geri